Cybex Solution M-Fix Autosedačka 15-36kg

Cybex Solution M-Fix Autosedačka 15-36kg
Cybex Solution M-Fix Autosedačka 15-36kg
Cybex Solution M-Fix Autosedačka 15-36kg
Cybex Solution M-Fix Autosedačka 15-36kg
Cybex Solution M-Fix Autosedačka 15-36kg
Cybex Solution M-Fix Autosedačka 15-36kg
Cybex Solution M-Fix Autosedačka 15-36kg
Cybex Solution M-Fix Autosedačka 15-36kg
Cybex Solution M-Fix Autosedačka 15-36kg
Manhattan Grey
Stardust Black
Purple Rain
Pure Black
Gray Rabbit
Rumba Red
Rebel Red
Pepper Black
Lavastone Black
Denim Blue
Blue Moon
Cobblestone
Mars Red
3 349,00 Kč / ks
Sledujte Porovnat

Snadné vrácení zboží

Nakupujte a ověřte si zboží klidně doma. Během 14 dní můžete odstoupit od smlouvy bez udání důvodu.
Zobrazit podrobnosti
14dní na odstoupení od smlouvy
Nejdůležitější je vaše spokojenost s nakupováním. Produkty objednané u nás můžete vrátit do 14dní bez udání důvodu.
Bez stresu nebo obav
Díky integraci našeho obchodu s levnými reklamacemi Poczta Polska můžete koupit bez jakýchkoli stresů a obav, že vrácení zakoupeného zboží bude problematické.
Jednoduchý průvodce vraceni
Všechny vratky v našem obchodě jsou zpracovány jednoduchým průvodcem vrácení, který Vám dává možnost vrátit nám balíček zpět.

Autosedačka Cybex Solution M-fix je určena prováhovou skupinu 15-36 kg. To znamená, že to bude poslední autosedačka, kterou bude vaše dítě potřebovat. Vlajkový model společnosti se vyznačuje tím, že dokonale kombinuje bezpečnost, pohodlí a funkčnost. Systém nastavení opěrky hlavy, který zabraňuje poklesu hlavy batolete během spánku, rozšířené boční chrániče nebo energii pohlcující skořepina zajistí bezpečnost v případě nehody. Prodloužená a polohovatelná opěrka zad a pohodlné područky zajistí, že ani velmi dlouhá cesta už nebude zatěžující. Kvalitní čalounění sníží pocení vašeho dítěte.

Výsuvná boční ochrana

Patentovaný teleskopický systém boční ochrany funguje mimořádně účinně při všech bočních nárazech. Chcete-li speciální prvek vysunout, jednoduše na něj klikněte. Ujistěte se, že je ochrana na straně dveří auta vždy aktivována. Tím je zajištěno, že účinně pohlcuje energii nárazu v rané fázi, kdy je cizí těleso ještě daleko od skořepiny sedačky Solution M-fix.

Prodyšné materiály

Systém odvětrávání čalounění Cybex a vysoce kvalitní materiály udržují příjemnou tělesnou teplotu a zabraňují nadměrnému pocení.
Čalounění lze sejmout a vyprat v pračce (doporučená teplota: 30 °C).

Sedačka, která roste s vaším dítětem

Opěrku hlavy lze nastavit až do 12 různých poloh, takže můžete nastavení vždy přizpůsobit výšce dítěte. Změny se provádějí pomocí speciální rukojeti, jednou rukou, bez použití síly. To je jeden z důvodů, proč Cybex Solution M-fix zaručuje tak dlouhou životnost.

Odolný plášť

Celá skořepina modelu Solution M-fix je vyrobena z extrémně pevných a energii pohlcujících materiálů. Díky tomu autosedačka účinně pohlcuje energii nárazu a chrání vaše dítě před případným zraněním.

Pohodlné, široké sedadlo

Opravdu velkorysé, hluboké a široké sedadlo zaručuje pohodlí i na dlouhých cestách. Sedák je měkký a vhodně tvarovaný, aby dobře fungoval i po delším používání. Když k tomu přidáte prodyšné a na dotek příjemné látky, získáte sedačku, ve které budou děti chtít cestovat.

Naklápěcí opěradlo

Díky funkci naklápění se autosedačka Cybex Solution M-fix snadno přizpůsobí jakékoli autosedačce. Jedná se o velmi důležitou funkci. Autosedačka může účinně absorbovat energii nárazu pouze tehdy, když její opěradlo i sedák přiléhají k pohovce.

Patentovaný systém sklápění opěrky hlavy

Při cestování v autě velmi často nastává situace, kdy hlava spícího dítěte nedobrovolně přepadne dopředu a opře se o hrudník. To je velmi nebezpečné, protože v tomto okamžiku se většina těla dítěte nachází mimo autosedačku, tedy v zóně zaručující ochranu v případě nárazu. Cybex Autosedačka Solution M-fix má patentovaný systém, který tomu zabraňuje. Naklápěcí opěrka hlavy mění rovnováhu sil a hlava se s větší pravděpodobností opře o opěrku hlavy, čímž se celé tělo dostane do maximálně bezpečné polohy. K dispozici jsou 3 různá nastavení sklonu.

Snadná a stabilní instalace

Bezpečná a spolehlivá montáž je jednou z nejdůležitějších věcí z hlediska bezpečnosti cestování, protože žádný systém nebude správně fungovat, pokud sedačka nebude držet na svém místě. Cybex Solution M-fix nabízí dva nezávislé připojovací body: konektory isofix a pásy automobilu. První z nich stabilizuje celou sedačku a odstraňuje riziko nežádoucího pohybu systému, a to i při převrácení. To je užitečné i při jízdě samotné, bez dítěte, konektory isofix zajišťují, že se sedačka neposouvá po zadní lavici, např. při prudkém zatáčení.

Technické parametry:
Sklápěcí opěrkou hlavy:
Ano
nastavení šířky:
Ne
Jak nainstalovat:
Isofix a bezpečnostní pásy
Směr montáže:
Po směru jízdy
Montáž zadem od-do:
-
Montáž předem od-do:
15-36 kg
Norma I-Size:
Ne
Hodnocení ADAC:
4
sklopné opěradlo:
Tak
Odnímatelné čalounění pro praní:
Ano
Váha (kg):
6,2
Indikátory správné montáže:
Ne
Váhová kategórie:
15-36 kg
Věk dítěte:
3 - 12 lat
Názory uživatelů
Zeptat se na produkt

Pokud výše uvedený popis je pro Vás nedostatečný, zašlete nám svůj dotaz ohledně tohoto produktu. Budeme se snažit odpovědět co nejdříve.

Pole označená hvězdičkou jsou povinná

ZÁRUKA 24 MĚSÍCŮ - DOOR TO DOOR - Garance poskytnutá výrobcem na okresna dobu 24 měsíců.

Na všechny naše produkty se vztahuje plná "door-to-door" záruka po dobu 24 měsíců. 
Reklamace musí být nahlášeny e-mailem na adresu: detskyhit@detskyhit.cz. Posléze Vás budeme informovat, jaký přesně bude průběh reklamace, stejně jako kdy můžete očekávat doručení produktu naším kurýrem.
Žádáme vás, abyste nám poskytli jak nejpodrobnější popis všech vad produktu, včetně fotografií nebo v případě potřeby videí ilustrujících problém.

pixel