Bibs Dudlík Kaučukový S Lavender

 Bibs Dudlík Kaučukový S Lavender
 Bibs Dudlík Kaučukový S Lavender
 Bibs Dudlík Kaučukový S Lavender
 Bibs Dudlík Kaučukový S Lavender
116,00 Kč / ks
Sledujte Porovnat

Snadné vrácení zboží

Nakupujte a ověřte si zboží klidně doma. Během 14 dní můžete odstoupit od smlouvy bez udání důvodu.
Zobrazit podrobnosti
14dní na odstoupení od smlouvy
Nejdůležitější je vaše spokojenost s nakupováním. Produkty objednané u nás můžete vrátit do 14dní bez udání důvodu.
Bez stresu nebo obav
Díky integraci našeho obchodu s levnými reklamacemi Poczta Polska můžete koupit bez jakýchkoli stresů a obav, že vrácení zakoupeného zboží bude problematické.
Jednoduchý průvodce vraceni
Všechny vratky v našem obchodě jsou zpracovány jednoduchým průvodcem vrácení, který Vám dává možnost vrátit nám balíček zpět.

Pryžový uklidňující dudlík 

Dudlík Bibis je dudlík ideální pro miminka a novorozence, lze jej používat přímo od prvního dne života dítěte. Přitahuje pozornost svou elegancí a jednoduchostí. Originální design z přírodního, organického kaučuku láká stále více kupujících a maminky stále častěji sahají po dudlících z tohoto materiálu.

 

 Dudlík Bibis je tak měkký, že miminko má pocit, jako by salo maminčino prso. Další výhodou dudlíku Bibis je fakt, že bylo vynaloženo veškeré úsilí, aby nedošlo k žádným kožním infekcím, takže se dítě nedotkne jeho štítu bradou nebo ústy.

 
Názory uživatelů
Zeptat se na produkt

Pokud výše uvedený popis je pro Vás nedostatečný, zašlete nám svůj dotaz ohledně tohoto produktu. Budeme se snažit odpovědět co nejdříve.

Pole označená hvězdičkou jsou povinná

ZÁRUKA 24 MĚSÍCŮ - Garance poskytnutá výrobcem na okresna dobu 24 měsíců.

Na všechny naše produkty se vztahuje plná "door-to-door" záruka po dobu 24 měsíců.
Reklamace musí být nahlášeny e-mailem na adresu: detskyhit@detskyhit.cz. Posléze Vás budeme informovat, jaký přesně bude průběh reklamace, stejně jako kdy můžete očekávat doručení produktu naším kurýrem.
Žádáme vás, abyste nám poskytli jak nejpodrobnější popis všech vad produktu, včetně fotografií nebo v případě potřeby videí ilustrujících problém.

pixel