Tiny Love Kolotoč nad Postýlku Hudební Svět Malé Princezny, Tiny Princess Tales

Tiny Love Kolotoč nad Postýlku Hudební Svět Malé Princezny, Tiny Princess Tales
1 690,00 Kč
1 198,00 Kč / ks
Sledujte Porovnat

Snadné vrácení zboží

Nakupujte a ověřte si zboží klidně doma. Během 14 dní můžete odstoupit od smlouvy bez udání důvodu.
Zobrazit podrobnosti
14dní na odstoupení od smlouvy
Nejdůležitější je vaše spokojenost s nakupováním. Produkty objednané u nás můžete vrátit do 14dní bez udání důvodu.
Bez stresu nebo obav
Díky integraci našeho obchodu s levnými reklamacemi Poczta Polska můžete koupit bez jakýchkoli stresů a obav, že vrácení zakoupeného zboží bude problematické.
Jednoduchý průvodce vraceni
Všechny vratky v našem obchodě jsou zpracovány jednoduchým průvodcem vrácení, který Vám dává možnost vrátit nám balíček zpět.

Tento produkt je k dispozici v našich obchodech

Tento produkt si můžete koupit bez online objednávky v některém z našich obchodů ve vašem okolí. Můžete zkontrolovat, zda je produkt v obchodě k dispozici.
Zkontrolujte dostupnost

TINY LOVE Hudební kolotoč Tiny Princess Tales

Stimulující smysly svět krásné hudby a hnutí.

Každé dítě potřebuje rutinní přechodný stav mezi časem hry a odpočinkem. Kolotoč Tiny Love, díky kombinaci hudby a pohybu, povzbudí smysly vaše hravé ratolestí a umožní ji postupně se připravovat na spaní, když je unavené.

Hračka „roste“ společně s dítětem – může být přeměněna na přenosnou hudební skříňku.

 

Vlastnosti:

 • Unikátní styl pohybu kolotoče ve 4 různých směrech, absorbuje pozornost dítěte a stimuluje vizuální koordinaci

 • Kolotoč je nakloněn v pravém úhlu k ležícímu dítěti tak, aby viděl prvky kolotoče

 • Černé a bílé spirály pro rozvoj zraku

 • 20 minut klasické hudby

 • Hudební skřínka a uklidňující noční osvětlení.

 • Hudební skřínku lze vyndat

 

Tipy na hraní:

0–3 měsíce

Nechte dítě vychutnat pomalý pohyb bílých a černých spirál a zapněte hudbu tak, aby dítě mohlo absorbovat pozitivní efekt, který má klasická hudba na novorozence.

5+ měsíců

Jakmile skončí čas pro kolotoč nad postýlkou, odmontujte rameno kolotoče, a nechte hudební skřínku připojenou k posteli. Brzy se dítě naučí, jak aktivovat hudební skřínku sám, a tak iniciuje učení procesu příčiny a následku.

 

Níže najdete klíčové vývojové prvky, které vaše dítě může naučit s touto hračkou:

 • Jazyk a komunikace – zatímco dítě leží v postýlce, žvatlá na barevné postavy, usmívá se na ně a cvičí svůj projev, zlepšuje tak komunikaci a jazykové dovednosti.

 • Příčinná souvislost – roztomilé postavičky z Lesa jemně pohybující se nad hlavou dítěte. Pohyby umožňují dítěti porozumět myšlence trvanlivosti objektu (pokud něco zmizí, neznamená to, že už není. Když dítě roste a začíná se mačkat tlačítka na hudebním poli, což vede k aktivací hudby nebo světla, začne tedy chápat vztah příčiny a následku.

 • Smysly – velké oči usmívající se postavy a pomalý pohyb spirály spolu s uvolňující relaxační klasickou hudbou stimuluje smysly dítěte – zrak a sluch.

 • Emocionální a společenský vývoj – relaxační hudba, uklidňující noční osvětlení a neustálý pohyb kolotoče vytvářejí atmosféru, která uklidňuje dítě a umožňuje klidně usínat.

 

Tipy na hraní:

Kolotoč

Vychutnejte si, jak kolotoč zaujme dítě, které sleduje hračky a uklidní se, když je čas spát.

Hudební skřínka

Díky demontování ramena kolotoče, a ponecháte hudební skříňky připojené k posteli umožníte dítěti vývoj precizních pohybů ruky.

Brzy se dítě naučí, jak aktivovat hudební skřínku sám, a tak iniciuje učení procesu příčiny a následku. Kromě toho je hudební krabička velice zábavná pro dítě díky možnosti zapínaní hudby.

 

Věděli jste, že?

Děti milují jednoduché, geometrické vzory. Kolotoč plný kontrastních barev vám pomůže přilákat pozornost dítěte a dovolit mu soustředit se.

Technické parametry:

 • Věk: 0–2 lat

 • Rozměr (cm): š. 17 x v. 60 x d/h. 9 cm

 • Hmotnost: 1,72 kg

Názory uživatelů
Zeptat se na produkt

Pokud výše uvedený popis je pro Vás nedostatečný, zašlete nám svůj dotaz ohledně tohoto produktu. Budeme se snažit odpovědět co nejdříve.

Pole označená hvězdičkou jsou povinná

ZÁRUKA 24 MĚSÍCŮ - Garance poskytnutá výrobcem na okresna dobu 24 měsíců.

Na všechny naše produkty se vztahuje plná "door-to-door" záruka po dobu 24 měsíců.
Reklamace musí být nahlášeny e-mailem na adresu: detskyhit@detskyhit.cz. Posléze Vás budeme informovat, jaký přesně bude průběh reklamace, stejně jako kdy můžete očekávat doručení produktu naším kurýrem.
Žádáme vás, abyste nám poskytli jak nejpodrobnější popis všech vad produktu, včetně fotografií nebo v případě potřeby videí ilustrujících problém.

pixel