Cybex Autosedačka Aton Q Khaki Plus

Cybex Autosedačka Aton Q Khaki Plus
Princess Pink Plus
Hawaii Green
Hot&Spicy Red
True Blue
Infra Red Plus
Olive Khaki Plus
Happy Black Plus
Lollipop Plus
Princess Pink
Olive Khaki
Mystic Pink
Khaki Plus
2 999,00 Kč / ks
Sledujte Porovnat
Kód produktu:4250183746264
Garance:ZÁRUKA 24 MĚSÍCŮ - DOOR TO DOOR, Zobrazíte záruční podmínky

Snadné vrácení zboží

Nakupujte a ověřte si zboží klidně doma. Během 14 dní můžete odstoupit od smlouvy bez udání důvodu.
Zobrazit podrobnosti
14dní na odstoupení od smlouvy
Nejdůležitější je vaše spokojenost s nakupováním. Produkty objednané u nás můžete vrátit do 14dní bez udání důvodu.
Bez stresu nebo obav
Díky integraci našeho obchodu s levnými reklamacemi Poczta Polska můžete koupit bez jakýchkoli stresů a obav, že vrácení zakoupeného zboží bude problematické.
Jednoduchý průvodce vraceni
Všechny vratky v našem obchodě jsou zpracovány jednoduchým průvodcem vrácení, který Vám dává možnost vrátit nám balíček zpět.

Autosedačka je nesmírně důležitá volba, kterou musí rodiče novorozence učinit. Záleží na ní pohodlí a bezpečnost dítěte během jízdy autem. Při nákupu je třeba zvážit pouze osvědčená řešení, jako je například autosedačka Cybex Aton Q. Jedná se o autosedačku pro děti do přibližně 18 měsíců věku. Za zmínku stojí, že v roce 2015 získala autosedačka Cybex Aton Q nejvyšší možné hodnocení v bezpečnostních testech za boční ochranu, která v kombinaci s tříbodovými pásy zajišťuje bezpečnost batolete. To dokazuje, že i levná autosedačka může poskytovat vysokou bezpečnost. A jak je to s pohodlím? I v tomto ohledu si tento model vede skvěle. Právě díky širokým možnostem nastavení opěrky hlavy a volitelné redukční vložce pro kojence zaručuje tento model pohodlnou jízdu pro vaše dítě. To vše doplňuje měkké, na dotek příjemné čalounění, které lze snadno sejmout a vyprat. Zajímavostí je, že Cybex Aton Q funguje perfektně i jako nánožník na kočárek.

Nastavení výšky

Autosedačka Aton Q využívá nové prvky podpořené četnými studiemi, které prokázaly, že dítě by mělo být v co nejrovnější poloze vleže. To zabraňuje předklonění hlavičky dopředu, čímž se snižuje riziko udušení. Nastavovací mechanismus také poskytuje větší pohodlí pro větší děti.

Systém L.S.P.

Nový, nastavitelný, teleskopický systém boční ochrany L.S.P. v kombinaci se skořepinou autosedačky pohlcující energii absorbuje síly vznikající při bočním nárazu. Ochrana se vysouvá ze dveří vozu.Síla nárazu se v rané fázi přenáší přes ochranu proti bočnímu nárazu na skořepinu sedačky, která energii pohlcuje a udržuje ji mimo dosah dítěte.

Stříška XXL

Velká, integrovaná, barevná a skládací XXL stříška chrání vaše dítě před větrem, deštěm a sluncem. Má ochranu UVP50+. Stříšku lze kdykoli snadno složit, aby nebyla vidět.

Nastavení opěrky hlavy

Autosedačka Aton Q má 8 stupňů nastavení výšky opěrky hlavy, které zajistí individuální přizpůsobení vašemu děťátku. Nastavení je integrováno do teleskopického systému L.S.P., který zvyšuje bezpečnost v případě bočního nárazu. Délka popruhůse automaticky mění podle výšky opěrky hlavy, což poskytuje dodatečné pohodlí bez obav ze špatného usazení nebo připoutání.

Tvarované popruhy

Pětibodové popruhy ve tvaru písmene Y jsou obklopeny velkorysým měkkým materiálem, aby vašemu děťátku nezpůsobovaly nepohodlí ani při dlouhých cestách. Přídavný rozkrokový popruh zajišťuje naprosto stabilní a bezpečné upevnění batolete a celé uspořádání vynucuje správnou polohu těla batolete.

Odolná skořepina

Autosedačka Aton Q má odolnou skořepinu, která absorbuje energii při nárazu, a zajišťuje tak větší bezpečnost malého cestovatele.

Cestovní systém

Autosedačku Cybex Aton Q lze pomocí adaptérů velmi snadno připevnit na rám kočárku. Jedná se o velmi užitečnou možnost. Zabírá velmi málo místa, protože stačí pouze autosedačka a rám kočárku, a nemusíte tak s sebou brát korbičku, ať už jedete kamkoli. Sedačku lze například připevnit na rám kočárku: Callisto, Topaz, Onyx a na rámy kočárků jiných značek.

Technické parametry:
Základna isofix:
Rebuy odděleně
stříška:
složit nezávisle
Schválen pro použití v letadle:
-
Simultánní výškově nastavitelné popruhy a opěrkou hlavy:
Ano
Směr montáže:
Zády
Můžete změnit rukojeť:
Ano
Norma I-Size:
Ne
Hodnocení ADAC:
5
Odnímatelné čalounění pro praní:
Ano
Váha (kg):
4,6
Váhová kategórie:
0-13 kg
Rozměry (cm)
Filtry UV:
Ano
Redukční vložka pro novorozence:
Ano
Věk dítěte:
0 - 12 msc
Názory uživatelů
Zeptat se na produkt

Pokud výše uvedený popis je pro Vás nedostatečný, zašlete nám svůj dotaz ohledně tohoto produktu. Budeme se snažit odpovědět co nejdříve.

Pole označená hvězdičkou jsou povinná

ZÁRUKA 24 MĚSÍCŮ - DOOR TO DOOR - Garance poskytnutá výrobcem na okresna dobu 24 měsíců.

Na všechny naše produkty se vztahuje plná "door-to-door" záruka po dobu 24 měsíců. 
Reklamace musí být nahlášeny e-mailem na adresu: detskyhit@detskyhit.cz. Posléze Vás budeme informovat, jaký přesně bude průběh reklamace, stejně jako kdy můžete očekávat doručení produktu naším kurýrem.
Žádáme vás, abyste nám poskytli jak nejpodrobnější popis všech vad produktu, včetně fotografií nebo v případě potřeby videí ilustrujících problém.

pixel