Kikadu Deka s Bambulí Panda Šedá

Kikadu Deka s Bambulí Panda Šedá
Kikadu Deka s Bambulí Panda Šedá
Kikadu Deka s Bambulí Panda Šedá
Kikadu Deka s Bambulí Panda Šedá
Kikadu Deka s Bambulí Panda Šedá
Kikadu Deka s Bambulí Panda Šedá
Kikadu Deka s Bambulí Panda Šedá
Kikadu Deka s Bambulí Panda Šedá
Kikadu Deka s Bambulí Panda Šedá
Panda
Paní liška
mašinka
1 276,00 Kč / ks
Sledujte Porovnat

Snadné vrácení zboží

Nakupujte a ověřte si zboží klidně doma. Během 14 dní můžete odstoupit od smlouvy bez udání důvodu.
Zobrazit podrobnosti
14dní na odstoupení od smlouvy
Nejdůležitější je vaše spokojenost s nakupováním. Produkty objednané u nás můžete vrátit do 14dní bez udání důvodu.
Bez stresu nebo obav
Díky integraci našeho obchodu s levnými reklamacemi Poczta Polska můžete koupit bez jakýchkoli stresů a obav, že vrácení zakoupeného zboží bude problematické.
Jednoduchý průvodce vraceni
Všechny vratky v našem obchodě jsou zpracovány jednoduchým průvodcem vrácení, který Vám dává možnost vrátit nám balíček zpět.

Kikadu Deka s Bambulí 

Deka je nezbytnou součástí výbavičky každého dítěte. V dětské postýlce je přítomna od narození. Je to lék na všechny starosti. Je to vstupenka do říše snů a skvělý způsob relaxace. Je dokonalým společníkem pro zimní dny i letní večery. Prodloužení maminčiny něžné náruče. Jediné správné prostředí pro "čti mi, mami" a "vyprávěj mi pohádku". Bez ní se prostě nedá žít! A nezáleží na tom, jestli jich máte pár dní, několik desítek nebo několik set. Může vám být klidně i sto let a deka vás bude provázet každý den.

Bavlněná deka Lama Kikadu bude možná trochu malá, až vaše dítě vyroste, ale teď, když je ještě drobeček, ho úspěšně zabalí, zachumlá a zahřeje. Můžete s ní přikrýt své miminko v postýlce, kolébce nebo kočárku. Můžete ho jím obklopit jako kokonem. Deku můžete použít na cestách a na dovolené. Je to víc než jen přikrývka. Dětská deka je způsob, jak zkrotit každou situaci, která je pro vaše dítě nová. Stejně jako oblíbená hračka je součástí známé a bezpečné části vesmíru - starostlivé náruče rodiče a útulného koutku ve vlastní postýlce. A tato konkrétní deka je mimochodem jednoduše krásná. Stylová a minimalistická, zakončená vkusnými, rozvernými bambulkami, bude ozdobou postýlky.

Kikadu je exkluzivní německá značka, která nedělá kompromisy :)

 

 

 

- Kolekce se skládají z organické bavlny, přírodního kaučuku a recyklovaných materiálů.

 

- Výroba je šetrná k životnímu prostředí a společensky odpovědná.

 

- Exkluzivní, originální návrhy jsou vyráběny v Německu.

 

- Každá fáze výroby je přísně kontrolována - od pěstování organické bavlny, výroby zodpovědným způsobem a s ohledem na práva zaměstnanců až po dopravu a balení.

 

- Výrobky jsou certifikovány podle světového standardu pro ekologický textil (GOTS).

 

- Výrobky jsou certifikovány podle normy OCS 100 ORGANIC 100 CONTENT STANDARD - ekologická bavlna pěstovaná udržitelným způsobem.

Dětská deka Kikadu Mrs Fox s bambulkami:

 

 

 

- Ušito z organické bavlny;

 

- elegantní vazba;

 

- ozdobné bambulky;

 

- poskytuje zavinutí, teplo a pohodlí;

 

- osvědčí se v postýlce, kočárku, kolébce, autosedačce všude tam, kde je potřeba;

 

- příjemná na dotek a šetrná k citlivé dětské pokožce (organická tkanina, zcela bez jakýchkoli škodlivých "látek");

 

- Barevné bambulky jsou skvělé pro dětskou hru, jsou zábavné na dotek, prstíky se do nich zaboří a hmat získá zcela nový vjem;

 

- Dobře spolupracuje s košíky Panda.

Výběr této dětské deky má svůj druhý význam. Značka Kikadu pevně věří, že je naší povinností zajistit dítěti nejen štěstí "tady a teď", ale především mu dát šanci vyrůstat v bezpečném a čistém prostředí. Vše, co uděláme nebo neuděláme dnes, se nám zítra vrátí, proto je důležité na to pamatovat i při výrobě hraček a doplňků pro děti. A Kikadu na to pamatuje. Kolekce Panda byla vyrobena z organické bavlny a recyklovaných materiálů. Celý proces jejího vzniku probíhal v souladu s lidmi, zvířaty a životním prostředím, protože značka Kikadu klade velký důraz na to, aby ekonomika nezastínila myšlenky a aby touha dát dětem nádhernou hračku nezanechala negativní stopu na životním prostředí.

Technické parametry:
Tłumaczenia:
rum
Názory uživatelů
Zeptat se na produkt

Pokud výše uvedený popis je pro Vás nedostatečný, zašlete nám svůj dotaz ohledně tohoto produktu. Budeme se snažit odpovědět co nejdříve.

Pole označená hvězdičkou jsou povinná
pixel