Lascal Sada BuggyBoard Maxi

Lascal Sada BuggyBoard Maxi
Lascal Sada BuggyBoard Maxi
Lascal Sada BuggyBoard Maxi
Lascal Sada BuggyBoard Maxi
Czerwono- Czerwony
Black Grey’
600,00 Kč / ks
Sledujte Porovnat

Snadné vrácení zboží

Nakupujte a ověřte si zboží klidně doma. Během 14 dní můžete odstoupit od smlouvy bez udání důvodu.
Zobrazit podrobnosti
14dní na odstoupení od smlouvy
Nejdůležitější je vaše spokojenost s nakupováním. Produkty objednané u nás můžete vrátit do 14dní bez udání důvodu.
Bez stresu nebo obav
Díky integraci našeho obchodu s levnými reklamacemi Poczta Polska můžete koupit bez jakýchkoli stresů a obav, že vrácení zakoupeného zboží bude problematické.
Jednoduchý průvodce vraceni
Všechny vratky v našem obchodě jsou zpracovány jednoduchým průvodcem vrácení, který Vám dává možnost vrátit nám balíček zpět.

Lascal Sada BuggyBoard Maxi

BuggyBoard® je univerzální, bezpečný a praktický, vhodný pro děti ve věku 2-6 let, vážící maximálně 22 kg. Tato chytrá platforma umístí dítě mezi vaše paže pro bezpečnost i na těch nejrušnějších místech. Kdykoli je vaše dítě unavené, může skočit na stupátko, aniž byste zpomalili.

Inovativní, univerzální a snadno použitelný, Lascal BuggyBoard® lze snadno nasadit na váš kočárek a zajistí tak vašemu unavenému batoleti bezpečnou a pohodlnou cestu. Díky chytrému systému Lascal easy-fit lze postýlku namontovat na téměř jakýkoli typ kočárku. To platí pro hluboké kočárky, kočárky, tříkolové kočárky a jízdní systémy.

BuggyBoard®, bezpečně umístěný mezi pažemi, udržuje vaše dítě v bezpečí v davech a na rušných ulicích. Když je vaše dítě příliš unavené na to, aby chodilo, když spěcháte, je to s BuggyBoard® jednodušší.

Názory uživatelů
Zeptat se na produkt

Pokud výše uvedený popis je pro Vás nedostatečný, zašlete nám svůj dotaz ohledně tohoto produktu. Budeme se snažit odpovědět co nejdříve.

Pole označená hvězdičkou jsou povinná
pixel