Matrace Fiki Miki Fancy Sleep MFS11 90/40/6 cm

Matrace Fiki Miki Fancy Sleep MFS11 90/40/6 cm
Matrace Fiki Miki Fancy Sleep MFS11 90/40/6 cm
Matrace Fiki Miki Fancy Sleep MFS11 90/40/6 cm
Matrace Fiki Miki Fancy Sleep MFS11 90/40/6 cm
Matrace Fiki Miki Fancy Sleep MFS11 90/40/6 cm
Matrace Fiki Miki Fancy Sleep MFS11 90/40/6 cm
649,00 Kč / ks
Sledujte Porovnat

Snadné vrácení zboží

Nakupujte a ověřte si zboží klidně doma. Během 14 dní můžete odstoupit od smlouvy bez udání důvodu.
Zobrazit podrobnosti
14dní na odstoupení od smlouvy
Nejdůležitější je vaše spokojenost s nakupováním. Produkty objednané u nás můžete vrátit do 14dní bez udání důvodu.
Bez stresu nebo obav
Díky integraci našeho obchodu s levnými reklamacemi Poczta Polska můžete koupit bez jakýchkoli stresů a obav, že vrácení zakoupeného zboží bude problematické.
Jednoduchý průvodce vraceni
Všechny vratky v našem obchodě jsou zpracovány jednoduchým průvodcem vrácení, který Vám dává možnost vrátit nám balíček zpět.

Tento produkt je k dispozici v našich obchodech

Tento produkt si můžete koupit bez online objednávky v některém z našich obchodů ve vašem okolí. Můžete zkontrolovat, zda je produkt v obchodě k dispozici.
Zkontrolujte dostupnost

Matrace Fiki Miki Fancy Sleep

Antialergické potahy matrace Fancy Sleep (model MFS11) se doporučují pro použití na vybrané nebo celé ploše lůžka během spánku a odpočinku. Za běžných podmínek používání je matrace určena pro opakované použití u dětí:

- při prevenci přetížení páteře spojeném s vynucenou polohou při spánku,

- při prevenci vadného držení těla,

- jako pomůcka při prevenci poruch spánku,

- při dysfunkcích pohybového aparátu u dětí s nervosvalovými onemocněními (např. poruchy brachiálního plexu při narození, dětská mozková obrna).

FIKI MIKI FIKI SEN MATERIÁL 40x90

Matrace Fickle Sleep (model MFS11) s antialergickým potahem se vyznačuje:

- velmi dobrou pružností a stabilní oporou zad,

- tvrdostí umožňující dětem volně měnit polohu,

- bezpečnými okraji, které usnadňují vzpřímené držení těla a první krůčky,

- vynikající cirkulací vzduchu,

- vícevrstvými antialergickými potahy, které se snadno udržují v čistotě,

- vysoká odolnost proti opotřebení a poškození.

Pro zvýšení účinku omezení působení alergenů roztočů domácího prachu jsou antialergické potahy matrace Fancy Sleep (model: MFS11) vybaveny potahem vhodným pro praní v pračce při 60 °C. Čtyřvrstvý pletený potah matrace je chráněn ochranným chráničem SANITIZED, který chrání matraci před roztoči domácího prachu a zabraňuje vzniku plísní a nepříjemných pachů způsobených bakteriemi a houbami. Umožňuje, aby potah zůstal dlouho svěží. Splňuje přísné požadavky. Dosáhl pozitivních výsledků v přísných testech kvality.

Antialergický potah matrace Fancy Sleep (model MFS11) je oboustranná matrace o výšce 6 cm složená ze tří vrstev:

Čtyřvrstvý potah (konstrukce 4W).

Potah (4W konstrukce) je vyroben ze 100% polyesterové pleteniny (b) zakončené SANITIZOVANÝM chráničem (a), nadýchaného polyesterového rouna (c) a plochého polypropylenového rouna (d).

Chránič SANITIZED (*) chrání před roztoči domácího prachu a zabraňuje vzniku plísní a nepříjemných pachů způsobených bakteriemi a houbami.

Umožňuje, aby potah zůstal dlouho svěží. Splňuje přísné požadavky. Dosáhl pozitivních výsledků v přísných testech kvality.

Antialergická potahová látka je dobře snášena pokožkou a neobsahuje škodlivé látky.

Matrace Fancy Sleep (model: MFS11) s antialergickým potahem je oboustranná matrace moderní konstrukce, která se skládá ze tří vrstev:

1. Čtyřvrstvého potahu (konstrukce 4W) ze 100% polyesterové pleteniny s povrchovou úpravou SANITIZEDT ochranného protektoru, nadýchaného polyesterového rouna a plochého polypropylenového rouna.

2. Polyuretanová pěna s podélnými a příčnými větracími kanálky.

3. Okraj z tvrzené polyuretanové pěny.

Polyuretanová pěna

se používá jako výplň matrací již mnoho let. V závislosti na hmotnostní skupině a zamýšleném použití se volí hustota pěny. Čím vyšší je hustota, tím větší je tuhost a trvanlivost matrace. Použití polyuretanové pěny s vhodnými parametry umožňuje získat matraci s velmi dobrou pružností, stabilními okraji a relativně nízkou hmotností. Jedná se o vynikající výplň dětských matrací, která umožňuje získat relativně nízkou konečnou cenu výrobku při zachování komfortu a náležité trvanlivosti výrobku.

V matracích Fiki Miki používáme pouze polyuretanové pěny (hustota 18-35 kg/m3) certifikované podle normy Oëko-Tex Standard 100 (bez škodlivých látek). Všechny polyuretanové pěny používané v našich matracích musí povinně projít přísnými testy odolnosti.

Technické parametry:
Długość towaru w centymetrach:
90
Názory uživatelů
Zeptat se na produkt

Pokud výše uvedený popis je pro Vás nedostatečný, zašlete nám svůj dotaz ohledně tohoto produktu. Budeme se snažit odpovědět co nejdříve.

Pole označená hvězdičkou jsou povinná
pixel