B.Box Tritan Láhev s Brčkem 450 Ml Blue Slate

  • Tritanowa butelka ze słomką450 ml, b.box
B.Box Tritan Láhev s Brčkem 450 Ml Blue Slate
B.Box Tritan Láhev s Brčkem 450 Ml Blue Slate
B.Box Tritan Láhev s Brčkem 450 Ml Blue Slate
B.Box Tritan Láhev s Brčkem 450 Ml Blue Slate
B.Box Tritan Láhev s Brčkem 450 Ml Blue Slate
B.Box Tritan Láhev s Brčkem 450 Ml Blue Slate
B.Box Tritan Láhev s Brčkem 450 Ml Blue Slate
490,00 Kč / ks
Sledujte Porovnat

Snadné vrácení zboží

Nakupujte a ověřte si zboží klidně doma. Během 14 dní můžete odstoupit od smlouvy bez udání důvodu.
Zobrazit podrobnosti
14dní na odstoupení od smlouvy
Nejdůležitější je vaše spokojenost s nakupováním. Produkty objednané u nás můžete vrátit do 14dní bez udání důvodu.
Bez stresu nebo obav
Díky integraci našeho obchodu s levnými reklamacemi Poczta Polska můžete koupit bez jakýchkoli stresů a obav, že vrácení zakoupeného zboží bude problematické.
Jednoduchý průvodce vraceni
Všechny vratky v našem obchodě jsou zpracovány jednoduchým průvodcem vrácení, který Vám dává možnost vrátit nám balíček zpět.

Tento produkt je k dispozici v našich obchodech

Tento produkt si můžete koupit bez online objednávky v některém z našich obchodů ve vašem okolí. Můžete zkontrolovat, zda je produkt v obchodě k dispozici.
Zkontrolujte dostupnost

B. Box Láhev Tritanowa S Brčkem 450 ml

Značku B.BOX zná každý rodič pro jejich spolehlivé barevné lahve na vodu. Právě spolehlivost a výjimečně barevný, moderní design odlišují produkty B.BOX od ostatních. Láhev Tritan o objemu 450 ml je produktem pro starší děti a jistě poslouží při každé procházce, výletu či škole, vyniká svým barevným veselým vzhledem.

Inovativní materiál

 

Láhev B.BOX je vyrobena z moderního pevného materiálu - TRITAN - podobného sklu, který nemění chuť nápoje. Tritan je bezpečný materiál bez BPA, který lze mýt v myčce na nádobí.

Funkční řešení

 

Láhev B.BOX Tritan byla navržena tak, aby byla maximálně funkční a praktická. Díky unikátnímu trojúhelníkovému tvaru se tritanová láhev B.BOX lépe drží v malé ruce.

 

Silikonové brčko v tritanové láhvi B.BOX je nastaveno šikmo, takže jej vaše dítě bez problémů vyprázdní do poslední kapky. Dá se také snadno sundat a vyprat.

Jednoduché a těsné zavírání

Láhev B.BOX Tritan můžete bez obav hodit do tašky nebo batohu a mít jistotu, že se nic nevylije. Otevírá se integrovaným tlačítkem, které současně otevře víko a odkryje brčko a zajistí, že nic nevyteče.

 

Praktická rukojeť

 

V horní části tritanové láhve B.BOX je praktické madlo, díky kterému můžete láhev zavěsit na pásku vedle batohu, kočárku nebo tašky.

Jedinečná láhev

 

Tritanová láhev B.BOX je průhledná, takže na první pohled můžete posoudit, zda bude množství nápoje uvnitř dostatečné. Barevné prvky charakteristické pro značku B.BOX ji dávají vyniknout mezi obyčejnými lahvemi. 

Technické parametry:

 

věk dítěte: 9m+;

 

kapacita: 450ml;

 

materiál: Tritan™;

 

bez ftalátů a PVC;

 

lze mýt v myčce v horním koši.

Názory uživatelů
Zeptat se na produkt

Pokud výše uvedený popis je pro Vás nedostatečný, zašlete nám svůj dotaz ohledně tohoto produktu. Budeme se snažit odpovědět co nejdříve.

Pole označená hvězdičkou jsou povinná

ZÁRUKA 24 MĚSÍCŮ - Garance poskytnutá výrobcem na okresna dobu 24 měsíců.

Na všechny naše produkty se vztahuje plná "door-to-door" záruka po dobu 24 měsíců.
Reklamace musí být nahlášeny e-mailem na adresu: detskyhit@detskyhit.cz. Posléze Vás budeme informovat, jaký přesně bude průběh reklamace, stejně jako kdy můžete očekávat doručení produktu naším kurýrem.
Žádáme vás, abyste nám poskytli jak nejpodrobnější popis všech vad produktu, včetně fotografií nebo v případě potřeby videí ilustrujících problém.

pixel