Neno Vita Sterilizátor a Ohřívač Lahví

Neno Vita Sterilizátor a Ohřívač Lahví
Neno Vita Sterilizátor a Ohřívač Lahví
Neno Vita Sterilizátor a Ohřívač Lahví
Neno Vita Sterilizátor a Ohřívač Lahví
Neno Vita Sterilizátor a Ohřívač Lahví
Neno Vita Sterilizátor a Ohřívač Lahví
Neno Vita Sterilizátor a Ohřívač Lahví
Neno Vita Sterilizátor a Ohřívač Lahví
1 360,00 Kč / ks
Sledujte Porovnat

Snadné vrácení zboží

Nakupujte a ověřte si zboží klidně doma. Během 14 dní můžete odstoupit od smlouvy bez udání důvodu.
Zobrazit podrobnosti
14dní na odstoupení od smlouvy
Nejdůležitější je vaše spokojenost s nakupováním. Produkty objednané u nás můžete vrátit do 14dní bez udání důvodu.
Bez stresu nebo obav
Díky integraci našeho obchodu s levnými reklamacemi Poczta Polska můžete koupit bez jakýchkoli stresů a obav, že vrácení zakoupeného zboží bude problematické.
Jednoduchý průvodce vraceni
Všechny vratky v našem obchodě jsou zpracovány jednoduchým průvodcem vrácení, který Vám dává možnost vrátit nám balíček zpět.

Tento produkt je k dispozici v našich obchodech

Tento produkt si můžete koupit bez online objednávky v některém z našich obchodů ve vašem okolí. Můžete zkontrolovat, zda je produkt v obchodě k dispozici.
Zkontrolujte dostupnost

Neno Vita Sterilizátor a ohřívač lahví

Neno Vita je vybavena funkcí sterilizace, která vám umožní udržovat lahve, kousátka nebo dudlíky hygienické a sterilní. Pomocí přiloženého sítka na láhve vyjměte předměty po sterilizaci bezpečně a pohodlně, abyste se nepopálili. Přístroj nejprve ohřeje vodu na 100 °C a poté lahve během pouhých 10 minut sterilizuje a připraví k použití. Zařízení má funkci ohřevu mléka, která umožňuje rychle a plynule ohřát mléko pro vaše dítě. Vše, co musíte udělat, je vybrat správnou teplotu v nastavení a začít ohřívat mléko. 

Naše zařízení má funkci rozmrazování, která vám umožní rychle rozmrazit pokrmy pro vaše dítě a ohřát je na vámi zvolenou teplotu, aby byly připraveny k podávání. Vita je vybavena funkcí ohřívání jídla, která umožňuje snadné a rychlé ohřívání jídla pro vaše miminko. Díky vestavěné funkci rozmrazování můžete rozmrazovat nejen hotová jídla a polévky, ale také tvrdé suroviny jako ovoce, zeleninu a další. Vše, co musíte udělat, je vložit mražené potraviny do nádoby a vybrat možnost rozmrazování na panelu displeje. Neno Vita má vestavěný noční osvětlovač, který vám umožní jej kdykoli použít. Lampa je instalována uvnitř sterilizátoru a jemně osvětluje víko sterilizátoru. Sterilizátor Neno Vita je vybaven zobrazovacím panelem, který umožňuje plynulou navigaci v přístroji a volbu vhodného nastavení podle vašich preferencí. Naše zařízení má vestavěný jasný displej, díky kterému se zařízení snadno a intuitivně používá. Neno Vita kombinuje 4 funkce: sterilizace, funkce ohřevu jídla a mléka a rozmrazování. Všechny tyto funkce spojené v jednom zařízení zaručují komfort používání a šetří místo v kuchyni.

Názory uživatelů
Zeptat se na produkt

Pokud výše uvedený popis je pro Vás nedostatečný, zašlete nám svůj dotaz ohledně tohoto produktu. Budeme se snažit odpovědět co nejdříve.

Pole označená hvězdičkou jsou povinná
pixel