Rucken Hydro 3D chránič 90x40

Rucken Hydro 3D chránič 90x40
Rucken Hydro 3D chránič 90x40
Rucken Hydro 3D chránič 90x40
Rucken Hydro 3D chránič 90x40
Rucken Hydro 3D chránič 90x40
Rucken Hydro 3D chránič 90x40
Rucken Hydro 3D chránič 90x40
Rucken Hydro 3D chránič 90x40
Rucken Hydro 3D chránič 90x40
Rucken Hydro 3D chránič 90x40
140x70
75x37
90x40
373,00 Kč / ks
Sledujte Porovnat

Snadné vrácení zboží

Nakupujte a ověřte si zboží klidně doma. Během 14 dní můžete odstoupit od smlouvy bez udání důvodu.
Zobrazit podrobnosti
14dní na odstoupení od smlouvy
Nejdůležitější je vaše spokojenost s nakupováním. Produkty objednané u nás můžete vrátit do 14dní bez udání důvodu.
Bez stresu nebo obav
Díky integraci našeho obchodu s levnými reklamacemi Poczta Polska můžete koupit bez jakýchkoli stresů a obav, že vrácení zakoupeného zboží bude problematické.
Jednoduchý průvodce vraceni
Všechny vratky v našem obchodě jsou zpracovány jednoduchým průvodcem vrácení, který Vám dává možnost vrátit nám balíček zpět.

Chránič Rucken Hydro 3D

Naučit se spát bez pleny už nemusí být spojeno s mokrou matrací. S chráničem matrace Rücken Hydro 3D si můžete zajistit účinnou, 100% ochranu proti vlhkosti. Náš chránič nejen chrání matraci vašeho dítěte, ale také zajišťuje pohodlný odpočinek díky vynikajícímu odvětrávání a úplné izolaci od vlhkosti.

Potah dokonale chrání matraci před promočením a zároveň zajišťuje volnou cirkulaci vzduchu. Zvolte Hydro 3D, když vaše dítě začne používat matraci bez plenky. Zajistí ochranu matrace a sníží počet probuzení způsobených přehřátím.

Jedinečná konstrukce chrániče Rücken Hydro 3D

Voděodolný chránič Rücken Hydro 3D je konstruován pouze ze dvou vrstev. Horní část chrániče je vyrobena z 3D síťoviny, která je dobře známá z našich matrací. Ta zajišťuje dostatečnou ventilaci pro příjemnou teplotu během používání a zdravější pokožku.

Vlhkost procházející prostěradlem a 3D síťovinou se zadrží a naváže na voděodolný laminát - druhou vrstvu chrániče. Ten ochrání drahocennou podložku matrace před vlhkostí a růstem mikrobů a pokožka vašeho dítěte nebude pociťovat nepohodlí.

Špičková kvalita zpracování

Chránič zabraňuje nadměrnému pocení, pocení a popálení pokožky. Jeho okraje nemají absolutně žádné vyčnívající nitě nebo části, které by mohly představovat nebezpečí pro vaše dítě. Chránič byl ušit s maximální péčí. Zaručeně sníží počet probuzení v důsledku přehřátí nebo pomočení.

Chránič matrace Rucken Hydro 3D lze používat opakovaně. Lze jej prát na 60 stupňů. Chrání matraci před vlhkostí a zvyšuje pohodlí každé matrace.

Náš chránič dokonale funguje nejen s matracemi Rücken. Můžete jej nasadit i na jiné matrace. Chránič matrace se snadno připevňuje pomocí elastických pásků. Na chránič položte prostěradlo, a pokud se něco pokazí, chránič na sebe naváže vlhkost, udrží ji mimo pokožku vašeho dítěte a zároveň ochrání matraci.

Při použití chrániče Rucken Hydro 3D není třeba používat další nepromokavé chrániče.

Hydro 3D - když dítě začne usínat bez plenky

Usínání bez plenky je výzvou pro nejúčinnější chránič. To rozhodně nabízí plenkový chránič Hydro 3D. To vše díky svému nepromokavému laminátu, který zaručuje nepropustnost, i když je mokrý. Vrchní část chrániče je vyrobena z 3D síťoviny, která zajišťuje správné odvětrávání přímo u pokožky dítěte. Díky tomu lze chránič Hydro 3D používat na rozdíl od běžných chráničů denně.

Názory uživatelů
Zeptat se na produkt

Pokud výše uvedený popis je pro Vás nedostatečný, zašlete nám svůj dotaz ohledně tohoto produktu. Budeme se snažit odpovědět co nejdříve.

Pole označená hvězdičkou jsou povinná
pixel