Chicco Polly Progres5 Krmící židlička růžová

Chicco Polly Progres5 Krmící židlička růžová
Chicco Polly Progres5 Krmící židlička růžová
Chicco Polly Progres5 Krmící židlička růžová
Chicco Polly Progres5 Krmící židlička růžová
Chicco Polly Progres5 Krmící židlička růžová
Chicco Polly Progres5 Krmící židlička růžová
4 190,00 Kč / ks
Sledujte Porovnat

Snadné vrácení zboží

Nakupujte a ověřte si zboží klidně doma. Během 14 dní můžete odstoupit od smlouvy bez udání důvodu.
Zobrazit podrobnosti
14dní na odstoupení od smlouvy
Nejdůležitější je vaše spokojenost s nakupováním. Produkty objednané u nás můžete vrátit do 14dní bez udání důvodu.
Bez stresu nebo obav
Díky integraci našeho obchodu s levnými reklamacemi Poczta Polska můžete koupit bez jakýchkoli stresů a obav, že vrácení zakoupeného zboží bude problematické.
Jednoduchý průvodce vraceni
Všechny vratky v našem obchodě jsou zpracovány jednoduchým průvodcem vrácení, který Vám dává možnost vrátit nám balíček zpět.

Židlička Chicco Polly Progres5 poslouží vašemu dítěti od narození do tří let včetně. Její široká škála nastavení umožňuje plynule sledovat vývoj vašeho dítěte a kvalita materiálů použitých k její výrobě - zaručuje odolnost na dlouhá léta.

Ovládání polohy opěradla židle umožňuje nejen růst s dítětem, ale také poskytuje pohodlnou polohu pro jídlo nebo odpočinek. Správná poloha páteře je nesmírně důležitá, zejména proto, že dítě může v židli strávit více než hodinu denně. Bezpečnost těch nejmenších zajišťují pětibodové pásy vybavené pohodlnou a snadno použitelnou přezkou. Nezpůsobují dítěti nepohodlí a neomezují jeho pohyb.

Výška židle Polly Progres5 má až 8 úrovní nastavení, díky kterým se přizpůsobí téměř každému stolu, desce nebo kuchyňskému ostrůvku. Díky tomu si dítě bude moci vychutnat společné jídlo se zbytkem domácnosti. Rodiče tento aspekt někdy podceňují, zatímco jejich dítě jej potřebuje pro pocit sounáležitosti. Další výhodou společného stravování je stará pravda, že společně chutná lépe.

Podnos židle je vyroben z materiálů, které lze snadno čistit. Navíc lze kryt sejmout a umýt v myčce nádobí, aniž by se poškodil. Bude ideální nejen pro dobu jídla, ale také pro hraní nebo čtení o něco staršímu dítěti. Třístupňové nastavení opěrky nohou poskytuje nohám vašeho děťátka stabilní oporu a větší pohodlí.

Židlička na krmení Chicco Polly Progres5 je vybavena přídavnými kolečky, díky kterým je velmi mobilní. Můžete ji volně a bez námahy přemístit, kamkoli budete chtít. Nožní brzdy na zadních kolečkách zajišťují, že židlička pevně stojí i s tím nejhbitějším dítětem na palubě.

Židličku lze velmi snadno složit. Po složení stojí sama, takže ji lze uložit do skříně nebo na půdu a čekat na dalšího uživatele. Díky své konstrukci a robustnosti je židlička Chicco Polly Progres5 ideální nejen doma, ale i venku na pikniku nebo na výletě. Její kompaktní rozměry ve složeném stavu umožní vzít ji téměř do každého kufru. Chcete-li ještě více zmenšit velikost, odpojte vaničku a zavěste ji na zadní nohy.

Kvalita provedení židličky na krmení Chicco Polly Progres5 a její skvělá nastavitelnost umožňují, aby s vaším dítětem strávila až celé první tři roky života. Židlička obsahuje pět možností:

-Lehátko pro novorozence

-Židlička s táckem na jídlo a hraní

- Židličku s podnožkou a nastavitelnou výškou, kterou lze přisunout ke stolu

- Podsedák židle s dvoustupňovým nastavením výšky

- Kompaktní židlička pro o něco starší děti

Přehoz na židli můžete bezpečně připevnit pomocí jednoduchého upevňovacího systému.

čtyři polohy opěradla zahrnují možnost použít židličku Chicco Polly Progres5 jako lehátko pro nejmenší. Přesuňte opěradlo do vodorovné polohy, odstraňte opěrku nohou, volitelně připevněte další sadu s nánožníkem a měkkou podložkou - redukci - a přizpůsobte židličku potřebám vašeho novorozence. Součástí sady s podhlavníkem jsou také měkké hračky. Sada se prodává samostatně.

Názory uživatelů
Zeptat se na produkt

Pokud výše uvedený popis je pro Vás nedostatečný, zašlete nám svůj dotaz ohledně tohoto produktu. Budeme se snažit odpovědět co nejdříve.

Pole označená hvězdičkou jsou povinná

ZÁRUKA 24 MĚSÍCŮ - Garance poskytnutá prodávajícím na okresna dobu 12 měsíců.

Na všechny naše produkty se vztahuje plná "door-to-door" záruka po dobu 24 měsíců. 
Reklamace musí být nahlášeny e-mailem na adresu: detskyhit@detskyhit.cz. Posléze Vás budeme informovat, jaký přesně bude průběh reklamace, stejně jako kdy můžete očekávat doručení produktu naším kurýrem.
Žádáme vás, abyste nám poskytli jak nejpodrobnější popis všech vad produktu, včetně fotografií nebo v případě potřeby videí ilustrujících problém.

pixel