Nuna Todl Next Autosedačka 0-19 kg Riveted 2023

Nuna Todl Next Autosedačka 0-19 kg Riveted 2023
Nuna Todl Next Autosedačka 0-19 kg Riveted 2023
Nuna Todl Next Autosedačka 0-19 kg Riveted 2023
Nuna Todl Next Autosedačka 0-19 kg Riveted 2023
Nuna Todl Next Autosedačka 0-19 kg Riveted 2023
Nuna Todl Next Autosedačka 0-19 kg Riveted 2023
Nuna Todl Next Autosedačka 0-19 kg Riveted 2023
Nuna Todl Next Autosedačka 0-19 kg Riveted 2023
Nuna Todl Next Autosedačka 0-19 kg Riveted 2023
Nuna Todl Next Autosedačka 0-19 kg Riveted 2023
8 490,00 Kč / ks
Sledujte Porovnat

Snadné vrácení zboží

Nakupujte a ověřte si zboží klidně doma. Během 14 dní můžete odstoupit od smlouvy bez udání důvodu.
Zobrazit podrobnosti
14dní na odstoupení od smlouvy
Nejdůležitější je vaše spokojenost s nakupováním. Produkty objednané u nás můžete vrátit do 14dní bez udání důvodu.
Bez stresu nebo obav
Díky integraci našeho obchodu s levnými reklamacemi Poczta Polska můžete koupit bez jakýchkoli stresů a obav, že vrácení zakoupeného zboží bude problematické.
Jednoduchý průvodce vraceni
Všechny vratky v našem obchodě jsou zpracovány jednoduchým průvodcem vrácení, který Vám dává možnost vrátit nám balíček zpět.

Nuna Todl Next Autosedačka 0-19 kg

Autosedačka Nuna TODL je jedním z prvků cestovního systému Nuna NEXT. To znamená, že se vejde do Base Next* a může nahradit autosedačku Nuna Pipa*, až z ní vaše ratolest vyroste. Autosedačka Nuna Todl Next je autosedačka určená pro děti ve váhovém rozmezí 0-19 kg a lze ji umístit po směru i proti směru jízdy.

 

 

 

*Základna a autosedačka Nuna Pipa se prodávají samostatně.

 

 

Jízda předem nebo proti směru jízdy

 

Nastavení sedáku dozadu je pro miminko nejbezpečnější polohou, která má velký význam zejména na začátku. Nuna TODL Next umožňuje toto nastavení po celou dobu své životnosti. Pokud se však rozhodnete nastavit autosedačku po směru jízdy, Nuna TODL Next lze takto nainstalovat, když vaše miminko dosáhne výšky 76 cm.

Správné usazení je klíčem k pohodlí a bezpečnosti

 

Autosedačka Nuna TODL Next byla navržena tak, aby se snadno přizpůsobila rostoucímu batoleti. Díky speciální vložce z merino vlny poskytne novorozeněti pohodlnou a bezpečnou oporu a zavinovačku, a až miminko vyroste, lze ji vyjmout a poskytnout dítěti více prostoru. 

Plynulé nastavení pásů a opěrky hlavy usnadňuje přizpůsobení sedačky rostoucímu dítěti. Boční křídla sedátka se navíc při nastavování hlavové opěrky roztahují, což poskytuje dítěti správný prostor a pohodlnou polohu. Bezpečnostní pásy, které jsou v autosedačce Nuna TODL Next jsou pětibodové, což znamená, že dítě ochrání na pěti nejdůležitějších místech a udrží dítě při jízdě ve správné poloze.

Pevné a bezpečné

 

Bezpečnost je u autosedačky prvořadá. Nuna TODL Next splňuje nejdůležitější bezpečnostní normy a jeho pevná, ocelí vyztužená konstrukce je základem správné ochrany. Uvnitř je autosedačka Nuna TODL Next měkce polstrovaná speciální EPP pěnou, která poskytuje batoleti dostatečnou oporu a přizpůsobí se mu, absorbuje sílu případného nárazu.

Dodatečné zabezpečení

 

Díky použití několika užitečných funkcí poskytne Nuna TODL Next další ochranu v případě havárie. Může za to speciální pěna, která absorbuje sílu nárazu. Sedačka je navíc dodávána s tlumiči, které jsou namontovány na straně skořepiny sedačky ze strany dveří vozu, což v kombinaci s pěnou pohlcující energii poskytuje dostatečnou ochranu v případě kolize.

Jednoduché použití

 

Instalace Nuna TODL Next je jednoduchá a rychlá díky použití systému ISOFIX. Sedačka je kompatibilní se základnou Nuna Base Next a po montáži na autosedačku do ní stačí sedačku vměstnat. Základna umožňuje sedátko plně otáčet, což také usnadňuje ochranu dítěte před cestováním. Stačí otočit Nuna TODL Next směrem ke dveřím a pohodlně zapnout bezpečnostní pás vašeho dítěte.   

 

Speciální magnetické držáky pásů zajistí, že se při vkládání dítěte nic nezamotá.

Pohodlné jízdy

 

Díky Nuna TODL Next je každý výlet pro vaše dítě nejen bezpečný, ale také pohodlný. Nastavení úhlu sklonu umožňuje přizpůsobit sedačku potřebám dítěte. Funkce náklonu vaše miminko jistě osloví, zvláště pokud je fanouškem automobilového spánku.

 

 

Ventilační systém použitý v autosedačce Nuna TODL Next zajišťuje, že i při delších cestách se bude vaše miminko cítit pohodlně.

Technické parametry:
Váhová kategórie:
0-18 kg
Simultánní výškově nastavitelné popruhy a opěrkou hlavy:
Ano
Směr montáže:
Předem i proti směru jízdy
Montáž předem od-do:
9-18 kg
Montáž zadem od-do:
0-18 kg
Norma I-Size:
Ano
otočná autosedačka:
Ano
Hodnocení ADAC:
4
sklopné opěradlo:
Tak
Jak nainstalovat:
ISOFIX konektory
Odnímatelné čalounění pro praní:
Ne
Váha (kg):
14,3
Redukční vložka pro novorozence:
Ano
Indikátory správné montáže:
Ne
Základna isofix:
Rebuy odděleně
Věk dítěte:
0 - 5 lat
Názory uživatelů
Zeptat se na produkt

Pokud výše uvedený popis je pro Vás nedostatečný, zašlete nám svůj dotaz ohledně tohoto produktu. Budeme se snažit odpovědět co nejdříve.

Pole označená hvězdičkou jsou povinná
pixel