Autosedačky 0-36 kg

25

Autosedačky 0-36 kg pokrývají absolutně všechny váhové skupiny: 0+, 1, 2 a 3. Nabízejí možnost přepravy dětí od narození do hmotnosti 36 kg - tedy do poslední chvíle, kdy je autosedačka ještě potřeba. Děti tuto úroveň obvykle dosáhnou ve věku 12 let - jde tedy o nákup na více než deset let. Rozhodně stojí za moudrý výběr.

Autosedačky o hmotnosti 0-36 kg byly navrženy tak, aby fungovaly stejně dobře s kojencem, tak i se studentem 6. ročníku základní školy. Aby to bylo možné, bylo nutné implementovat mnoho systémů přizpůsobujících sedadlo uživateli. Každý jeden kus bude vybaven měkkou redukční vložkou, která vytvoří vhodné podmínky pro přepravu dětí. Rovněž budeme moci nastavit výšku opěrky hlavy, obvykle ihned s pětibodovými vnitřními pásy.

Díky tomu si nemusíme dělat starosti s jejich uspořádáním - stačí opěrku hlavy přizpůsobit hlavě dítěti a pásy budou také na správném místě. V určitém okamžiku, obvykle když vaše dítě váží 18 kg, byste měli přestat používat vnitřní popruhy. Autosedačky 0-36 kg jsou vybaveny vodítky pro pás automobilu, ve spodní části opěrky hlavy a na bederních krytech. Pokud dítě váží více než 18 kg, používáme pouze bezpečnostní pásy.

    pixel