Fólie a moskytiéry do kočárku

77

Představte si bezstarostnou procházku s dítětem, v přírodě, dále od  domova a všedních problémů. A pak najednou ... první kapky ohlašují hrozící liják. Někdy může jen několik okamžiků mladého organismu v dešti a větru způsobit silné a dlouhotrvající nachlazení. Proto je pláštěnka nezbytným doplňkem každého kočárku. Za několik sekund jej můžeme nasadit na celé sedadlo nebo korbičku a poskytnout dítěti spolehlivou ochranu před nepříznivými povětrnostními podmínkami.

Většina výrobců zahrnuje tento typ příslušenství do každého kočárku, obvykle do nákupního košíku nebo do vyhrazené kapsy. Každá vyrobená pláštěnka zajišťuje dostatečnou cirkulaci vzduchu - vnitřek kočárku se příliš neohřívá a jeho dlouhodobé používání nezpůsobí dušnosti ani ztížené dýchání. Kromě pláštěnek vyrobených pro konkrétní modely kočárků, tj. na míru, jsou v našem obchodě k dispozici také univerzální modely. Byly přizpůsobeny tak, aby správně pasovaly na většinu dětských vozidel. Stojí za to výběr od osvědčených výrobců, např. JOOLZ nebo Mutsy

Fólie a potahy na kočárek

Moskytiéra komárům ke kočárku funguje stejným způsobem, kromě toho, že nechrání před deštěm, ale před nebezpečným hmyzem. Jemně vyšívaná síťovina chrání Vaše dítě před komáry, včelami, vosami a dalšími potenciálně nebezpečnými tvory. Všichni víme, jak otravní mohou být všudypřítomní brouci v parku nebo komáři u jezera. Vhodná moskytiéra dodá Vašemu dítěti požadovaný klid a umožní pohodlné zdřímnutí v lůně přírody.

pixel