Spací pytle pro autosedačky

23

Spací pytle do autosedaček jsou volitelným příslušenstvím, které se stává velmi užitečným v chladnějších dnech. Poskytuje více tepla a účinně izoluje dítě od nepříznivých vnějších podmínek. Jsou obzvláště užitečné, když není vyhřívání automobilu nijak zvlášť efektivní, nebo když batole musí trávit dlouhou dobu venku v nosítku.

Spací pytel pro dětskou sedačku umožňuje bezpečnější a zdravější přepravu dětí. Mají vyhrazené otvory pro bezpečnostní pásy, které v zimní bundě určitě nenajdete. Kromě toho byly navrženy tak, aby nabízely příznivou polohu dítěte při jízdě vhodné pro jeho fyziologii. Pokud Vás čeká delší cesta, dětský spací pytel bude mnohem lepším řešením než další vrstva oblečení.

Zimní spací pytle jsou obvykle navrženy a přizpůsobeny konkrétním modelům nosítek a autosedaček. To umožňuje materiálu dokonale odpovídat profilu vnitřku sedadla. Zaručuje to zachování maximální úrovně bezpečnosti a stejně důležité je také pohodlí a zdravá poloha dítěte. Po protažení popruhů v sedačce vyhrazenými otvory ve spacím pytli bude batole chráněno proti chladu, větru a dešti ze všech stran.

    pixel