Autosedačky od 15 kg

104

Dětská sedačka by měla být přizpůsobena hmotnosti a výšce batolat, aby správně plnila svoji funkci. Cestování autem s dětmi je pro nejmenší jistě velkým dobrodružstvím, protože mohou objevovat svět novým způsobem.

Bezpečnost by však měla být prioritou všech rodičů. Děti mají rádi pohyb, pásy nejsou přizpůsobeny osobám menším 150 cm a vždy musíte počítat s tím, že mohou nastat neplánované situace, které mohou ohrozit zdraví všech cestující. Sedačka 15–36 kg by měla splňovat očekávání dětí starších 3 let.

Vysoce kvalitní sortiment zaručuje spokojenost, bezpečnost, pohodlí při jízdě a komfort při obsluze - vyberte si nejvyšší kvalitu a užijte si spokojenost podle vašeho výběru. S ohledem na dostupné funkce stojí za to zvolit sedadlo 15-36 kg, které je výškově nastavitelné, aby bylo možné jej přizpůsobit výšce nejmladších cestujících.

Výběrem nejlepších značek dbáte o zdraví a život svých dětí! V naší nabídce najdete autosedačky od firm jako: Britax Römer, Chicco, Coto Baby, CybexMaxi Cosi či Joie

Zveme Vás k seznámení se s celou nabídkou autosedaček.

pixel