Cybex GB Artio Autosedačka 0-13 kg Posh Pink 2023

Cybex GB Artio Autosedačka 0-13 kg Posh Pink 2023
Cybex GB Artio Autosedačka 0-13 kg Posh Pink 2023
Cybex GB Artio Autosedačka 0-13 kg Posh Pink 2023
Cybex GB Artio Autosedačka 0-13 kg Posh Pink 2023
Cybex GB Artio Autosedačka 0-13 kg Posh Pink 2023
Cybex GB Artio Autosedačka 0-13 kg Posh Pink 2023
Cybex GB Artio Autosedačka 0-13 kg Posh Pink 2023
Lizard Khaki
Monument Black
Capri Blue
Posh Pink
Dragonfire Red
Seaport Blue
2 697,00 Kč / ks
Sledujte Porovnat
Kód produktu:4251158204918
Garance:GB - DOOR TO DOOR, Zobrazíte záruční podmínky

AKČNÍ SADY

Cybex GB Artio Fotelik Samochodowy 0-13kg
Cena zboží mimo sadu:3 394,00 Kč
Cena sady:

Snadné vrácení zboží

Nakupujte a ověřte si zboží klidně doma. Během 14 dní můžete odstoupit od smlouvy bez udání důvodu.
Zobrazit podrobnosti
14dní na odstoupení od smlouvy
Nejdůležitější je vaše spokojenost s nakupováním. Produkty objednané u nás můžete vrátit do 14dní bez udání důvodu.
Bez stresu nebo obav
Díky integraci našeho obchodu s levnými reklamacemi Poczta Polska můžete koupit bez jakýchkoli stresů a obav, že vrácení zakoupeného zboží bude problematické.
Jednoduchý průvodce vraceni
Všechny vratky v našem obchodě jsou zpracovány jednoduchým průvodcem vrácení, který Vám dává možnost vrátit nám balíček zpět.

Autosedačka Artio GB je určena pro děti ve váhovém rozmezí 0-13 kg. Je dokonalou kombinací inovativních řešení a moderního designu. Systém boční ochrany L.S.P. (Linear Side Impact Protection) a skořepina pohlcující energii zaručují nejvyšší úroveň bezpečnosti během cestování. Výškově nastavitelná opěrka hlavy spolu s bezpečnostními pásy umožňuje dokonalé přizpůsobení potřebám rostoucího dítěte. Sluneční stříška XXL poskytuje vynikající ochranu před nepříznivými povětrnostními podmínkami. Sedačku lze připevnit na rám většiny kočárků GB a Cybex.

Součástí balení je měkká vložka

K autosedačce byla přidána speciální vložka pro novorozence. Ta upravuje vnitřní prostor sedačky tak, aby se lépe přizpůsobil drobnému tělíčku dítěte a formující se páteři. Až dítě povyroste, lze vložku ze sedačky snadno vyjmout.

Výškově nastavitelná opěrka hlavy

Opěrku hlavy autosedačky Artio lze nastavit společně s popruhy. Díky tomu je opěrka hlavy vždy ve správné výšce. Na výběr je až 8 různých výšek, což zajistí, že hlava a ramena dítěte budou po celou dobu používání řádně chráněny.

Účinný systém LSP

Vestavěný systém Line Side Proection výrazně zlepšuje rozložení sil při nárazu a účinně chrání vaše dítě v případě kolize. Speciální štít blokuje hybnost cizího tělesa směrem od používání a rozděluje kinetickou energii po celé skořepině. Systém LSP autosedačky Artio je navržen tak, aby poskytoval maximální ochranu nejzranitelnějších částí dětského těla.

Stříška XXL

Rozkládací vícevrstvá stříška účinně chrání dítě před větrem nebo ostrým sluncem. Je vyrobena z materiálů s filtrem UVP50+, který blokuje škodlivé paprsky.

Možnost upevnění na rám kočárku

Díky vhodným adaptérům lze autosedačku Artio snadno namontovat na rám většiny kočárků a autosedaček na trhu. Cestování autem v kombinaci se spontánními procházkami na čerstvém vzduchu ještě nikdy nebylo tak příjemné a pohodlné!

Lze připevnit na základnu Isofix

Autosedačka GB Artio je plně kompatibilní se základnou "Base-Fix". Toto volitelné příslušenství výrazně zjednodušuje každodenní instalaci autosedačky do auta: místo toho, abyste pokaždé protahovali pásy auta vodicími lištami, stačí autosedačku po instalaci umístit na základnu isofix a lehce přitlačit. Zelený/červený indikátor na stabilizační noze sleduje všechny části instalace a signalizuje, zda je třeba některou část opravit.

Technické parametry:
Směr montáže:
Zády
stříška:
složit nezávisle
Váhová kategórie:
0-13 kg
Jak nainstalovat:
Isofix a bezpečnostní pásy
Indikátory správné montáže:
Tak
Záruční doba:
2 roky
záruka door-to-door:
Ano
Nastavení výšky:
Ano
Norma I-Size:
Ne
Váha (kg):
4,8
Rozměry (cm):
Délka: 65
Základna isofix:
Rebuy odděleně
Věk dítěte:
0 - 18 msc
Długość towaru w centymetrach:
80
Názory uživatelů
Zeptat se na produkt

Pokud výše uvedený popis je pro Vás nedostatečný, zašlete nám svůj dotaz ohledně tohoto produktu. Budeme se snažit odpovědět co nejdříve.

Pole označená hvězdičkou jsou povinná

GB - DOOR TO DOOR - Garance poskytnutá výrobcem na okresna dobu 24 měsíců.

Na všechny naše produkty se vztahuje plná "door-to-door" záruka po dobu 24 měsíců. 
Reklamace musí být nahlášeny e-mailem na adresu: detskyhit@detskyhit.cz. Posléze Vás budeme informovat, jaký přesně bude průběh reklamace, stejně jako kdy můžete očekávat doručení produktu naším kurýrem.
Žádáme vás, abyste nám poskytli jak nejpodrobnější popis všech vad produktu, včetně fotografií nebo v případě potřeby videí ilustrujících problém.

pixel