Cybex MY.GO Dětské nosítko Ferrari Victory Black

Cybex MY.GO Dětské nosítko Ferrari Victory Black
Ferrari - Racing Red
Ferrari - Victory Black
3 590,00 Kč / ks
Sledujte Porovnat

Snadné vrácení zboží

Nakupujte a ověřte si zboží klidně doma. Během 14 dní můžete odstoupit od smlouvy bez udání důvodu.
Zobrazit podrobnosti
14dní na odstoupení od smlouvy
Nejdůležitější je vaše spokojenost s nakupováním. Produkty objednané u nás můžete vrátit do 14dní bez udání důvodu.
Bez stresu nebo obav
Díky integraci našeho obchodu s levnými reklamacemi Poczta Polska můžete koupit bez jakýchkoli stresů a obav, že vrácení zakoupeného zboží bude problematické.
Jednoduchý průvodce vraceni
Všechny vratky v našem obchodě jsou zpracovány jednoduchým průvodcem vrácení, který Vám dává možnost vrátit nám balíček zpět.

 

Cybex My Go Nosítko je určeno pro novorozence s použitím přiložené vložky a od 3. měsíce věku bez vložky lze nosit jak čelem k rodiči, tak na bedrách. Doporučuje se nosit děti starší 5 měsíců na zádech. Nosítko je skvělým řešením, protože zajišťuje blízkost a neustálý kontakt s rodičem, což má velmi dobrý vliv na emoční vývoj dítěte. Díky tomu, že je váha dítěte s nosičem rovnoměrně rozložena, nebude páteř rodiče vystavena nesprávnému držení těla.

 

Správná poloha dítěte Nosič zajišťuje správné umístění nožiček dítěte, tedy široce rozmístěnou "žabičku" doporučenou ortopedy. Vložka do nosiče určená pro novorozence umožňuje správné nošení dětí od narození, až batole vyroste, vložku vyjměte.

Pohodlí pro rodiče Díky rovnoměrně rozložené hmotnosti batolete jsou odlehčena ramenům a zádům rodiče, udržuje také správné držení těla Ramenní popruhy jsou olemovány měkkými potahy, což výrazně zlepšuje komfort nošení.

Názory uživatelů
Zeptat se na produkt

Pokud výše uvedený popis je pro Vás nedostatečný, zašlete nám svůj dotaz ohledně tohoto produktu. Budeme se snažit odpovědět co nejdříve.

Pole označená hvězdičkou jsou povinná

ZÁRUKA 24 MĚSÍCŮ - DOOR TO DOOR - Garance poskytnutá výrobcem na okresna dobu 24 měsíců.

Na všechny naše produkty se vztahuje plná "door-to-door" záruka po dobu 24 měsíců. 
Reklamace musí být nahlášeny e-mailem na adresu: detskyhit@detskyhit.cz. Posléze Vás budeme informovat, jaký přesně bude průběh reklamace, stejně jako kdy můžete očekávat doručení produktu naším kurýrem.
Žádáme vás, abyste nám poskytli jak nejpodrobnější popis všech vad produktu, včetně fotografií nebo v případě potřeby videí ilustrujících problém.

pixel