Cybex SensorSafe GB / Cybex

Cybex SensorSafe GB / Cybex
Cybex SensorSafe GB / Cybex
Cybex SensorSafe GB / Cybex
Cybex SensorSafe GB / Cybex
Cybex SensorSafe GB / Cybex
Cybex SensorSafe GB / Cybex
1 050,00 Kč / ks
Sledujte Porovnat

Snadné vrácení zboží

Nakupujte a ověřte si zboží klidně doma. Během 14 dní můžete odstoupit od smlouvy bez udání důvodu.
Zobrazit podrobnosti
14dní na odstoupení od smlouvy
Nejdůležitější je vaše spokojenost s nakupováním. Produkty objednané u nás můžete vrátit do 14dní bez udání důvodu.
Bez stresu nebo obav
Díky integraci našeho obchodu s levnými reklamacemi Poczta Polska můžete koupit bez jakýchkoli stresů a obav, že vrácení zakoupeného zboží bude problematické.
Jednoduchý průvodce vraceni
Všechny vratky v našem obchodě jsou zpracovány jednoduchým průvodcem vrácení, který Vám dává možnost vrátit nám balíček zpět.

Tento produkt je k dispozici v našich obchodech

Tento produkt si můžete koupit bez online objednávky v některém z našich obchodů ve vašem okolí. Můžete zkontrolovat, zda je produkt v obchodě k dispozici.
Zkontrolujte dostupnost

Bezpečnost dětí je prvořadá, proto nová technologie monitorovacího systému SensorSafe předchází případným mimořádným událostem v autě. Systém SensorSafe se skládá z přezky připevněné k 5bodovému bezpečnostnímu pásu, který je propojen s aplikací v telefonu. V kritických situacích systém spustí zvukový alarm, který je namontován v klipu, a poté odešle upozornění na mobilní zařízení, která jsou spárována s aplikací SensorSafe.

 

Systém SensorSafe aktivuje alarm, když:

 

- nedostatečná teplota v autě - odesílá upozornění na telefon s informacemi o příliš vysoké nebo nízké teplotě,

- opuštění dítěte - alarm se aktivuje při vypnutí motoru a když je rodič příliš daleko od auta a systém SensorSafe zůstává zapnutý. V tomto případě systém také zasílá upozornění lidem, kteří byli v aplikaci uvedeni jako kontakty v kritických situacích.

- příliš dlouhá doba jízdy - alarm se aktivuje po 2 hodinách nepřetržitého cestování a informuje rodiče o nutné přestávce

- odepnutí systému SensorSafe, který je instalován tak, aby zabránil dítěti rozepnout bezpečnostní pásy.

 

 

Nezbytným prvkem pro správnou funkci systému je instalace Plug receiveru ve voze do zásuvky diagnostického portu ODB II. Systém spolupracuje s aplikací SensorSafe, kterou je možné stáhnout do mobilních zařízení s iOS nebo Androidem. Kromě toho aplikace obsahuje informace a videa, která ukazují, jak správně nainstalovat autosedačku do auta.

Názory uživatelů
Zeptat se na produkt

Pokud výše uvedený popis je pro Vás nedostatečný, zašlete nám svůj dotaz ohledně tohoto produktu. Budeme se snažit odpovědět co nejdříve.

Pole označená hvězdičkou jsou povinná

ZÁRUKA 24 MĚSÍCŮ - DOOR TO DOOR - Garance poskytnutá výrobcem na okresna dobu 24 měsíců.

Na všechny naše produkty se vztahuje plná "door-to-door" záruka po dobu 24 měsíců. 
Reklamace musí být nahlášeny e-mailem na adresu: detskyhit@detskyhit.cz. Posléze Vás budeme informovat, jaký přesně bude průběh reklamace, stejně jako kdy můžete očekávat doručení produktu naším kurýrem.
Žádáme vás, abyste nám poskytli jak nejpodrobnější popis všech vad produktu, včetně fotografií nebo v případě potřeby videí ilustrujících problém.

pixel