Cybex Solution M autosedačka 15-36 kg Pure Black

Cybex Solution M autosedačka 15-36 kg Pure Black
Cobblestone
Grey Rabbit
Manhattan Grey
 Midnight Blue
Rumba Red
Pure Black
2 899,00 Kč / ks
Sledujte Porovnat

Snadné vrácení zboží

Nakupujte a ověřte si zboží klidně doma. Během 14 dní můžete odstoupit od smlouvy bez udání důvodu.
Zobrazit podrobnosti
14dní na odstoupení od smlouvy
Nejdůležitější je vaše spokojenost s nakupováním. Produkty objednané u nás můžete vrátit do 14dní bez udání důvodu.
Bez stresu nebo obav
Díky integraci našeho obchodu s levnými reklamacemi Poczta Polska můžete koupit bez jakýchkoli stresů a obav, že vrácení zakoupeného zboží bude problematické.
Jednoduchý průvodce vraceni
Všechny vratky v našem obchodě jsou zpracovány jednoduchým průvodcem vrácení, který Vám dává možnost vrátit nám balíček zpět.

Tento produkt je k dispozici v našich obchodech

Tento produkt si můžete koupit bez online objednávky v některém z našich obchodů ve vašem okolí. Můžete zkontrolovat, zda je produkt v obchodě k dispozici.
Zkontrolujte dostupnost

Autosedačka Cybex Solution M je určena pro váhovou skupinu 15-36 kg. Je to tedy poslední autosedačka, kterou bude vaše dítě potřebovat. Dokonale kombinuje pokročilé bezpečnostní systémy, jako jsou boční chrániče LSP nebo systém zabraňující poklesu hlavy dítěte během spánku, s pohodlím a cenovou dostupností. Díky pohodlnému, tvarovanému sedadlu, područkám a kvalitnímu čalounění nebudou pro vaše dítě únavné ani delší cesty autem.

Výsuvná boční ochrana

Patentovaný systém teleskopické ochrany funguje mimořádně účinně při všech bočních nárazech. Chcete-li speciální prvek vysunout, jednoduše na něj klikněte. Ujistěte se, že je ochranný prvek na straně dveří auta vždy aktivován. Tím je zajištěno, že účinně absorbuje energii nárazu v rané fázi, kdy je cizí těleso ještě daleko od skořepiny autosedačky Solution M.

Opěrka hlavy, která udržuje hlavu dítěte v bezpečné zóně

Patentovaný třístupňový systém nastavení opěrky hlavy zabraňuje poklesu hlavy dítěte během spánku. Jemně posouvá těžiště hlavy dozadu, takže spánek je bezpečnější a pohodlnější.

Prodyšné materiály

Systém odvětrávání čalounění Cybex a vysoce kvalitní materiály udržují příjemnou tělesnou teplotu a zabraňují nadměrnému pocení.
Čalounění lze sejmout a vyprat v pračce (doporučená teplota: 30 °C).

Sedačka, která roste s vaším dítětem

Opěrku hlavy lze nastavit až do 12 různých poloh, takže můžete nastavení vždy přizpůsobit výšce dítěte. Změny se provádějí pomocí speciální rukojeti, jednou rukou, bez použití síly. To je jeden z důvodů, proč Cybex Solution M zaručuje tak dlouhou životnost.

Pohodlné, široké sedadlo

Opravdu velkorysé, hluboké a široké sedadlo zaručuje pohodlí i na dlouhých cestách. Sedák je měkký a vhodně tvarovaný, takže dobře funguje i po delším používání. Když k tomu přidáte prodyšné a na dotek příjemné látky, získáte sedačku, ve které budou chtít cestovat i samotné děti.

Barvy

Technické parametry:
Sklápěcí opěrkou hlavy:
Ano
nastavení šířky:
Ne
Jak nainstalovat:
Pouze pásy automobilu
Směr montáže:
Po směru jízdy
Montáž zadem od-do:
-
Montáž předem od-do:
15-36 kg
Norma I-Size:
Ne
Hodnocení ADAC:
-
sklopné opěradlo:
Ne
Odnímatelné čalounění pro praní:
Ano
Váha (kg):
5.2
Indikátory správné montáže:
Ne
Váhová kategórie:
15-36 kg
Základna isofix:
Rebuy odděleně
Věk dítěte:
3 - 12 lat
Názory uživatelů
Zeptat se na produkt

Pokud výše uvedený popis je pro Vás nedostatečný, zašlete nám svůj dotaz ohledně tohoto produktu. Budeme se snažit odpovědět co nejdříve.

Pole označená hvězdičkou jsou povinná

ZÁRUKA 24 MĚSÍCŮ - DOOR TO DOOR - Garance poskytnutá výrobcem na okresna dobu 24 měsíců.

Na všechny naše produkty se vztahuje plná "door-to-door" záruka po dobu 24 měsíců. 
Reklamace musí být nahlášeny e-mailem na adresu: detskyhit@detskyhit.cz. Posléze Vás budeme informovat, jaký přesně bude průběh reklamace, stejně jako kdy můžete očekávat doručení produktu naším kurýrem.
Žádáme vás, abyste nám poskytli jak nejpodrobnější popis všech vad produktu, včetně fotografií nebo v případě potřeby videí ilustrujících problém.

pixel