Maxi Cosi Titan Autosedačka 9-36 kg Basic Red 2021

Maxi Cosi Titan Autosedačka 9-36 kg Basic Red 2021
Maxi Cosi Titan Autosedačka 9-36 kg Basic Red 2021
Maxi Cosi Titan Autosedačka 9-36 kg Basic Red 2021
Maxi Cosi Titan Autosedačka 9-36 kg Basic Red 2021
Maxi Cosi Titan Autosedačka 9-36 kg Basic Red 2021
Maxi Cosi Titan Autosedačka 9-36 kg Basic Red 2021
Maxi Cosi Titan Autosedačka 9-36 kg Basic Red 2021
Maxi Cosi Titan Autosedačka 9-36 kg Basic Red 2021
Basic Black
Basic Red
Basic Blue
Nomad Black
5 030,00 Kč / ks
Sledujte Porovnat
Garance:ZÁRUKA 24 MĚSÍCŮ - DOOR TO DOOR, Zobrazíte záruční podmínky

Snadné vrácení zboží

Nakupujte a ověřte si zboží klidně doma. Během 14 dní můžete odstoupit od smlouvy bez udání důvodu.
Zobrazit podrobnosti
14dní na odstoupení od smlouvy
Nejdůležitější je vaše spokojenost s nakupováním. Produkty objednané u nás můžete vrátit do 14dní bez udání důvodu.
Bez stresu nebo obav
Díky integraci našeho obchodu s levnými reklamacemi Poczta Polska můžete koupit bez jakýchkoli stresů a obav, že vrácení zakoupeného zboží bude problematické.
Jednoduchý průvodce vraceni
Všechny vratky v našem obchodě jsou zpracovány jednoduchým průvodcem vrácení, který Vám dává možnost vrátit nám balíček zpět.

Tento produkt je k dispozici v našich obchodech

Tento produkt si můžete koupit bez online objednávky v některém z našich obchodů ve vašem okolí. Můžete zkontrolovat, zda je produkt v obchodě k dispozici.
Zkontrolujte dostupnost

Maxi Cosi Titan Autosedačka 9-36 kg

Maxi-Cosi Titan je autosedačka, která splňuje očekávání rodičů, pokud jde o bezpečnost cestování a pohodlí dítěte. Jednou z jeho hlavních výhod je přizpůsobení se dlouhé době používání dítětem - od 9 měsíců do 12 let. Běžným argumentem proti tak širokému spektru použití je staré pravidlo: Pokud je něco na všechno, je to na nic. “V případě Titanu jsou věci trochu jiné. Dokážeme si to za chvíli.

K instalaci sedačky do auta potřebujete jen chvilku. Sedačka je připevněna pomocí konektorů Isofix. Tento systém se skládá ze dvou montážních držáků založených na autosedačce, které jsou připevněny k vyhrazeným háčkům v autosedačce. Kliknutí znamená, že sedadlo bylo nainstalováno. Autosedačka Maxi-Cosi Titan je instalována pouze předem ke směru jízdy.

Isofix usnadňuje instalaci sedačky do vozidla, což ocení rodiče, kteří často přenášejí sedačku z jednoho auta do druhého. Díky tomuto způsobu instalace zůstává sedadlo stabilní i bez malého spolujezdce. Ne každý vůz je vybaven systémem Isofix.

 

Bezpečnostní pásy jsou povinné pro každého cestujícího ve vozidle. Autosedačka Titan je vybavena pětibodovými bezpečnostními pásy, pomocí kterých připoutáte své dítě na začátku používání sedačky (ve skupině 1, do ~ 4 let věku). Pásy účinně ochrání vaše dítě v případě možné kolize.

Jsou délkově nastavitelné, takže můžete plynule sledovat růst vašeho batole a poskytovat mu stejně vysokou úroveň bezpečnosti v každé fázi. Popruhy postroje mají měkké překryvy, jejichž úkolem je zabránit oděru a zvýšit komfort cestování - u překryvů pásy batole nepřiskřípnou.

Když je dítě ve skupině 2 (~ 4 roky a více / 15 kg / 105 cm), skryjte bezpečnostní pásy ve vyhrazeném prostoru pod čalouněním (aniž byste je museli odpojit od konstrukce) a připoutejte dítě a celé sedadlo pomocí tříbodové pásy automobilů. Ve skupině 1 neinstalujte Maxi-Cosi Titan pomocí bezpečnostního pásu automobilu.

 

Děti rostou, a proto se již nevejdou do sedadla. Na začátku můžete vyjmout vložku pro dítě, poté máte až 11 pozic opěrky hlavy. V sedadle Maxi-cosi Titan můžete snadno nastavit opěrku hlavy jednou rukou, aby bylo batole v bezpečí a mělo nejpohodlnější cestovní podmínky.

Dítě, které jede v autosedačce Maxi-Cosi Titan, může obdivovat výhled z okna a zdřímnout si. Abyste mu dopřáli sladký spánek v pohodlné poloze, můžete dát sedadlo do polohy „spánek“. Celkově máte k dispozici celých 5 stupňů sklonu sedáku s opěradlem. Stiskněte tlačítko pod sedadlem, nastavte požadovanou polohu a tlačítko uvolněte - když uslyšíte cvaknutí, sedadlo se uzamkne ve zvolené poloze. Vždy se ujistěte, že je zablokovaný.

Pás Top Tether zajišťuje dodatečnou stabilizaci instalovaného sedadla, zejména pokud jde o boční stabilitu. Používá se k připevnění sedadla k vyhrazenému háku umístěnému v kufru / na zadní straně opěradla pohovky. Správně upnutý pás Top Tether spolu se systémem Isofix zaručují bezpečně a stabilně upevněné sedadlo Maxi-Cosi Titan.

Technické parametry:
Simultánní výškově nastavitelné popruhy a opěrkou hlavy:
Ano
Směr montáže:
Po směru jízdy
Jak nainstalovat:
Isofix a bezpečnostní pásy
,
ISOFIX s horním upevňovacím popruhem
Montáž předem od-do:
9-36 kg
Montáž zadem od-do:
-
Norma I-Size:
Ne
Hodnocení ADAC:
-
sklopné opěradlo:
Tak
Odnímatelné čalounění pro praní:
Ano
Váha (kg):
11
Indikátory správné montáže:
Tak
Váhová kategórie:
9-36kg
Věk dítěte:
1 - 12 lat
Názory uživatelů
Zeptat se na produkt

Pokud výše uvedený popis je pro Vás nedostatečný, zašlete nám svůj dotaz ohledně tohoto produktu. Budeme se snažit odpovědět co nejdříve.

Pole označená hvězdičkou jsou povinná

ZÁRUKA 24 MĚSÍCŮ - DOOR TO DOOR - Garance poskytnutá výrobcem na okresna dobu 24 měsíců.

Na všechny naše produkty se vztahuje plná "door-to-door" záruka po dobu 24 měsíců. 
Reklamace musí být nahlášeny e-mailem na adresu: detskyhit@detskyhit.cz. Posléze Vás budeme informovat, jaký přesně bude průběh reklamace, stejně jako kdy můžete očekávat doručení produktu naším kurýrem.
Žádáme vás, abyste nám poskytli jak nejpodrobnější popis všech vad produktu, včetně fotografií nebo v případě potřeby videí ilustrujících problém.

pixel