Ceba Baby Tvrdá Přebalovací Podložka Krátká 50x70 Žirafa

 Ceba Baby Tvrdá Přebalovací Podložka Krátká 50x70 Žirafa
Retro Cars
Gwiazdki Ciemnoszare
Osito
Papa Bear Biały
Big Bear
Zebra Szara
Lolly Polly Lama
Raccoon
Gwiazdki Szare
Giraffe
399,00 Kč / ks
Sledujte Porovnat

Snadné vrácení zboží

Nakupujte a ověřte si zboží klidně doma. Během 14 dní můžete odstoupit od smlouvy bez udání důvodu.
Zobrazit podrobnosti
14dní na odstoupení od smlouvy
Nejdůležitější je vaše spokojenost s nakupováním. Produkty objednané u nás můžete vrátit do 14dní bez udání důvodu.
Bez stresu nebo obav
Díky integraci našeho obchodu s levnými reklamacemi Poczta Polska můžete koupit bez jakýchkoli stresů a obav, že vrácení zakoupeného zboží bude problematické.
Jednoduchý průvodce vraceni
Všechny vratky v našem obchodě jsou zpracovány jednoduchým průvodcem vrácení, který Vám dává možnost vrátit nám balíček zpět.

Tento produkt je k dispozici v našich obchodech

Tento produkt si můžete koupit bez online objednávky v některém z našich obchodů ve vašem okolí. Můžete zkontrolovat, zda je produkt v obchodě k dispozici.
Zkontrolujte dostupnost

Ceba Baby Tvrdá Přebalovací Podložka Krátká 50x70

 

Čas na pohodu…

Péče o miminko je jedním z těch okamžiků, kdy chceme svému dítěti poskytnout maximální bezpečí a pohodlí. Naše znalost potřeb těch nejmenších nám umožnila vytvořit NOVÝ pohodlnější přebalovací pult do postýlky. Přebalovací pult COMFORT od Ceba Baby je výjimečně tlustý, měkký a šetrný k dětem. Výplň použitá v přebalovacím pultu tvoří celé 3 cm příjemné a pohodlné matrace, která poskytne dítěti pohodlí a splní očekávání i těch nejnáročnějších rodičů. Přebalovací pulty Ceba Baby jsou perfektní pro použití od prvních okamžiků života a díky tomu, že jsou vyrobeny z pečlivě vybraných certifikovaných materiálů, se nejen snadno čistí, ale především jsou bezpečné při kontaktu s jemnými a citlivá kůže. Přebalovací pult COMFORT je pohodlí vás i vašeho miminka.

Názory uživatelů
Zeptat se na produkt

Pokud výše uvedený popis je pro Vás nedostatečný, zašlete nám svůj dotaz ohledně tohoto produktu. Budeme se snažit odpovědět co nejdříve.

Pole označená hvězdičkou jsou povinná
pixel