Interaktivní podložka Chicco Krtek

Interaktivní podložka Chicco Krtek
Interaktivní podložka Chicco Krtek
Interaktivní podložka Chicco Krtek
Interaktivní podložka Chicco Krtek
Interaktivní podložka Chicco Krtek
Interaktivní podložka Chicco Krtek
1 135,00 Kč
881,00 Kč / ks
Sledujte Porovnat
Kód produktu:8058664138548

Snadné vrácení zboží

Nakupujte a ověřte si zboží klidně doma. Během 14 dní můžete odstoupit od smlouvy bez udání důvodu.
Zobrazit podrobnosti
14dní na odstoupení od smlouvy
Nejdůležitější je vaše spokojenost s nakupováním. Produkty objednané u nás můžete vrátit do 14dní bez udání důvodu.
Bez stresu nebo obav
Díky integraci našeho obchodu s levnými reklamacemi Poczta Polska můžete koupit bez jakýchkoli stresů a obav, že vrácení zakoupeného zboží bude problematické.
Jednoduchý průvodce vraceni
Všechny vratky v našem obchodě jsou zpracovány jednoduchým průvodcem vrácení, který Vám dává možnost vrátit nám balíček zpět.

Tento produkt je k dispozici v našich obchodech

Tento produkt si můžete koupit bez online objednávky v některém z našich obchodů ve vašem okolí. Můžete zkontrolovat, zda je produkt v obchodě k dispozici.
Zkontrolujte dostupnost

Interaktivní podložka Chicco Krtek

Osvoboďte Krtečka z hnízda!

Podložka Free the Mole Mat od Chicco je elektronická podložka s motivem farmy se 3 různými herními režimy. Hračka obsahuje 8 interaktivních oblastí, které stimulují motorické dovednosti a reakce na hru.

1. Hrajte si svobodně!

První herní režim pomáhá dítěti rozpoznat jednotlivé oblasti a s nimi spojené zvuky a barvy. Může volně skákat po podložce nebo udeřit do kladívka a objevovat tak jednotlivé oblasti. Po zasažení náhodného počtu oblastí se roztočí: dobrá práce!

2. Světla a zvuky

Hračka aktivuje zvuky a světla, která jsou spojena s daným prvkem, například zvuk traktoru a žluté světlo pro oblast traktoru. Dítě musí určit správnou oblast a stisknout ikonu kladívka. Po stisknutí všech uvedených prvků bude krtek osvobozen: skvělá práce!

Efekt překvapení zaručen!

Při každém novém spuštění hry vyžaduje hračka k aktivaci jiný počet prvků: dítě nikdy nebude vědět, kolik prvků má identifikovat, takže vždy dojde k efektu překvapení!

8 interaktivních oblastí

Podložka má 8 interaktivních oblastí, které dítě může identifikovat tak, že si každou oblast spojí s určitým zvukem a barvou a symbolem kladívka. těchto 8 oblastí je: kráva, zvonek, traktor, strašák, mlýn, rybník a kachny, větrný mlýn, kuřata.

Udeřte do dílků kladívkem, rukou nebo nohou!

Pro rozvoj motorických dovedností a reakcí může vaše dítě do prvků udeřit přiloženým kladívkem nebo rukou či nohou. Díky tomu je tato podložka ještě poutavější!

TECHNICKÉ INFORMACE

Rozměry: 67,50 x 67,50 x 8,50 cm

Rozměry balení: 50.00 x 10,00 x 40,00 cm

Typ baterií: 3 x AAA MiniStilo (1,5V/Alc LR03)

Názory uživatelů
Zeptat se na produkt

Pokud výše uvedený popis je pro Vás nedostatečný, zašlete nám svůj dotaz ohledně tohoto produktu. Budeme se snažit odpovědět co nejdříve.

Pole označená hvězdičkou jsou povinná
pixel