Kidwell Uno Balanční Koloběžka happy

Kidwell Uno Balanční Koloběžka happy
Kidwell Uno Balanční Koloběžka happy
Kidwell Uno Balanční Koloběžka happy
Kidwell Uno Balanční Koloběžka happy
Kidwell Uno Balanční Koloběžka happy
Kidwell Uno Balanční Koloběžka happy
Kidwell Uno Balanční Koloběžka happy
monsters
Mint
Cats
City
Violet
Gray
happy
680,00 Kč
674,00 Kč / ks
Sledujte Porovnat

Snadné vrácení zboží

Nakupujte a ověřte si zboží klidně doma. Během 14 dní můžete odstoupit od smlouvy bez udání důvodu.
Zobrazit podrobnosti
14dní na odstoupení od smlouvy
Nejdůležitější je vaše spokojenost s nakupováním. Produkty objednané u nás můžete vrátit do 14dní bez udání důvodu.
Bez stresu nebo obav
Díky integraci našeho obchodu s levnými reklamacemi Poczta Polska můžete koupit bez jakýchkoli stresů a obav, že vrácení zakoupeného zboží bude problematické.
Jednoduchý průvodce vraceni
Všechny vratky v našem obchodě jsou zpracovány jednoduchým průvodcem vrácení, který Vám dává možnost vrátit nám balíček zpět.

Tento produkt je k dispozici v našich obchodech

Tento produkt si můžete koupit bez online objednávky v některém z našich obchodů ve vašem okolí. Můžete zkontrolovat, zda je produkt v obchodě k dispozici.
Zkontrolujte dostupnost

Kidwell Uno Tříkolka Balanční Koloběžka

Balanční koloběžka Kidwell Uno jistě povzbudí vaše ratolesti k odchodu z domu. Přední kola jsou umístěna široce od sebe, díky čemuž je vozidlo velmi stabilní. To umožňuje jízdu dětem již od tří let. Jak vaše dítě roste, můžete upravit výšku řídítek, což umožní vašemu dítěti si koloběžku užívat déle (58-68 cm).

Kidwell Uno je balanční koloběžka, což znamená, že změna směru je vynucená nakloněním volantu. Tento typ ovládání výrazně snižuje riziko pádu; dítě nebude otáčet kolečky příliš náhle. Během jízdy si malý zlepšuje smysl pro rovnováhu a koordinaci.

Volant koloběžky je potažen gumou, která zajišťuje pevné uchopení. Kulaté povrchy zabraňují uklouznutí malých ručiček, takže batole neztratí kontrolu nad vozidlem.

 

I při nejrychlejší jízdě stojí batole na koloběžce sebevědomě, což je dáno protiskluzovým povrchem plošiny. Brzda umístěná na zadní nápravě zastaví vozidlo téměř na místě – stačí ji stisknout.

Balanční koloběžku Kidwell Uno si zamilovalo již mnoho dětí. Určitě na to měly vliv i LED diody v předních kolech, které se za jízdy rozsvěcují různými barvami. Světla jsou také skvělým argumentem v případě, že vaše batole nemá chuť na každodenní porci venkovního pohybu.

 

Všechna tři kolečka koloběžky dobře "přilnou" k povrchu a díky použití ložisek ABEC-7 se točí hladce a velmi tiše.

K sestavení koloběžky po koupi nebudete potřebovat žádné další nářadí. Díky odnímatelnému volantu jej snadno uložíte nebo vejdete do kufru. Představte si radost batolete, které může jezdit na svém Kidwell Uno na výlet z města.

 

Pro děti starší 3 let.

 

Maximální povolené zatížení - 25 kg.

 

Koloběžka je certifikována dle norem EU (EN71)

Technické parametry:
Kola:
Piankowe
Kola LED:
Tak
Typ:
Tříkolka
Váha (kg):
1,8
Nastavení výšky volantu:
Tak
Skládací:
Ano
rám:
Hliník
Názory uživatelů
Zeptat se na produkt

Pokud výše uvedený popis je pro Vás nedostatečný, zašlete nám svůj dotaz ohledně tohoto produktu. Budeme se snažit odpovědět co nejdříve.

Pole označená hvězdičkou jsou povinná
pixel