Kidwell Rebel Odrážecí Kolo Khaki

Kidwell Rebel Odrážecí Kolo Khaki
Kidwell Rebel Odrážecí Kolo Khaki
Kidwell Rebel Odrážecí Kolo Khaki
Kidwell Rebel Odrážecí Kolo Khaki
Kidwell Rebel Odrážecí Kolo Khaki
Kidwell Rebel Odrážecí Kolo Khaki
White Bunny
Modrý
Funny Land
Yellow
Panda
Khaki
Mint
Pink
805,00 Kč
788,00 Kč / ks
Sledujte Porovnat
Garance:ZÁRUKA 24 MĚSÍCŮ - DOOR TO DOOR, Zobrazíte záruční podmínky

Snadné vrácení zboží

Nakupujte a ověřte si zboží klidně doma. Během 14 dní můžete odstoupit od smlouvy bez udání důvodu.
Zobrazit podrobnosti
14dní na odstoupení od smlouvy
Nejdůležitější je vaše spokojenost s nakupováním. Produkty objednané u nás můžete vrátit do 14dní bez udání důvodu.
Bez stresu nebo obav
Díky integraci našeho obchodu s levnými reklamacemi Poczta Polska můžete koupit bez jakýchkoli stresů a obav, že vrácení zakoupeného zboží bude problematické.
Jednoduchý průvodce vraceni
Všechny vratky v našem obchodě jsou zpracovány jednoduchým průvodcem vrácení, který Vám dává možnost vrátit nám balíček zpět.

Tento produkt je k dispozici v našich obchodech

Tento produkt si můžete koupit bez online objednávky v některém z našich obchodů ve vašem okolí. Můžete zkontrolovat, zda je produkt v obchodě k dispozici.
Zkontrolujte dostupnost

Kidwell Rebel Odrážedlo

Balanční kolo Kidwell Rebel je skvělý způsob, jak nakazit dítě oblíbenou jízdou na kole už od útlého věku. Batolata se naučí jezdit na kole s tradičním pohonem rychleji, pokud předtím trénovali na balančním kole.

Kidwell Rebel je balanční kolo pro děti, takže nemůže být těžké. S hmotností něco málo přes 2,5 kilogramu je to vynikající nástroj pro naučení rovnováhy a získání sebevědomí při jízdě.

 

 

 

Navzdory své nízké hmotnosti je Kidwell Rebel velmi odolný. Ocelový rám zaručuje dlouhou dobu bezproblémového používání, materiály použité na výrobu sedla, kol a potahů volantu jsou odolné proti poškození.

Velká kola kola mu umožní snadno překonat i obtížnější terén, díky čemuž drobeček rychleji získá cyklistické zkušenosti. Kolečka jsou vyrobena z EVA pěny, díky čemuž nevyžadují pumpování a jsou odolná proti propíchnutí.

Ergonomický tvar krytů řídítek poskytuje batoleti pevný úchop a jejich úprava zabraňuje sklouznutí tlapky. Díky tomu má dítě vždy kontrolu nad svým kolem. V případě pádu se řídítka sklopí, aby bylo dítě dále zajištěno. Jak řídítka, tak sedlo jsou výškově nastavitelné.

Díky krosovým kolům dítě získává dovednosti potřebné pro jízdu na tradičním kole. Učí se cítit své tělo a reagovat na nerovnováhu. Malý za volantem získá odvahu a sebevědomí, ale také rozvíjí smysly a koordinaci díky množství podnětů, které jízda na kole poskytuje.

 

Kolo splňuje bezpečnostní normy EN 71.

Technické parametry:
Brzda:
Nedostatek
Maximální zatížení (kg):
30
Typ kol:
Pěna
Průměr kola (cm):
31
Šířka volantu:
39
Výška sedla (cm):
30-35
Váha (kg):
2,64
rám:
Ocel
Długość towaru w centymetrach:
83
Szerokość towaru w centymetrach:
39
Wysokość towaru w centymetrach:
57-62
Názory uživatelů
Zeptat se na produkt

Pokud výše uvedený popis je pro Vás nedostatečný, zašlete nám svůj dotaz ohledně tohoto produktu. Budeme se snažit odpovědět co nejdříve.

Pole označená hvězdičkou jsou povinná

ZÁRUKA 24 MĚSÍCŮ - DOOR TO DOOR - Garance poskytnutá výrobcem na okresna dobu 24 měsíců.

Na všechny naše produkty se vztahuje plná "door-to-door" záruka po dobu 24 měsíců. 
Reklamace musí být nahlášeny e-mailem na adresu: detskyhit@detskyhit.cz. Posléze Vás budeme informovat, jaký přesně bude průběh reklamace, stejně jako kdy můžete očekávat doručení produktu naším kurýrem.
Žádáme vás, abyste nám poskytli jak nejpodrobnější popis všech vad produktu, včetně fotografií nebo v případě potřeby videí ilustrujících problém.

pixel