Hevea Protective 2 v 1 Hevea Milusie 120x60 (Stripes Grey)

Hevea Protective 2 v 1 Hevea Milusie 120x60 (Stripes Grey)
Hevea Protective 2 v 1 Hevea Milusie 120x60 (Stripes Grey)
Hevea Protective 2 v 1 Hevea Milusie 120x60 (Stripes Grey)
Hevea Protective 2 v 1 Hevea Milusie 120x60 (Stripes Grey)
Kotki Szare
Słoniki Happy
Paseczki Szare
Kropeczki Ecru
476,00 Kč / ks
Sledujte Porovnat

Snadné vrácení zboží

Nakupujte a ověřte si zboží klidně doma. Během 14 dní můžete odstoupit od smlouvy bez udání důvodu.
Zobrazit podrobnosti
14dní na odstoupení od smlouvy
Nejdůležitější je vaše spokojenost s nakupováním. Produkty objednané u nás můžete vrátit do 14dní bez udání důvodu.
Bez stresu nebo obav
Díky integraci našeho obchodu s levnými reklamacemi Poczta Polska můžete koupit bez jakýchkoli stresů a obav, že vrácení zakoupeného zboží bude problematické.
Jednoduchý průvodce vraceni
Všechny vratky v našem obchodě jsou zpracovány jednoduchým průvodcem vrácení, který Vám dává možnost vrátit nám balíček zpět.

Chránič Hevea Milusie 2v1 120x60

Chránič Milusie 2v1 je dokonalým hygienickým doplňkem matrace. Je vyroben ze 100% bavlny a paropropustné, nepromokavé membrány, podporuje každodenní péči o dítě a období přechodu od plenek a chrání postýlku vašeho dítěte před znečištěním nebo promočením. Výrobek je schválen Institutem pro lékařský výzkum, jedná se o zdravotnický prostředek třídy I.

KONSTRUKCE

Hevea Milusie - nová řada prodyšných a ekologických dětských textilií. Vnější vrstva z interlokové bavlněné pleteniny, spodní vrstva přiléhající k matraci - tepelně nanesená paropropustná a nepromokavá membrána. 100% bavlněný úplet s certifikátem BEZPEČNÉ PRO DĚTI. Výrobek lze prát šetrně při teplotě do 60 °C. Gumičky ve 4 rozích usnadňují připevnění a používání chrániče na matraci. Není nutné žádné další prostěradlo. Zajišťuje zdravý a bezpečný spánek vašeho dítěte, chrání matraci a usnadňuje udržování hygieny a čistoty v postýlce. Výrobek je antialergenní, označený CE. Potah má kladné stanovisko Ústavu pro matku a dítě ve Varšavě.

POUŽITÍ

Chrání před vniknutím nečistot do matrace a zabraňuje rozvoji mikroorganismů uvnitř. Funguje také jako prostěradlo, je pohodlný a snadno se pere a udržuje v čistotě. Pro matrace do příčkových a cestovních postýlek do výšky 14 cm. Neomezená hmotnost dítěte, věková skupina 0-24 měsíců.

Názory uživatelů
Zeptat se na produkt

Pokud výše uvedený popis je pro Vás nedostatečný, zašlete nám svůj dotaz ohledně tohoto produktu. Budeme se snažit odpovědět co nejdříve.

Pole označená hvězdičkou jsou povinná
pixel