Kolébková matrace Rucken UnoMe 82x50x6

Kolébková matrace Rucken UnoMe 82x50x6
Kolébková matrace Rucken UnoMe 82x50x6
Kolébková matrace Rucken UnoMe 82x50x6
Kolébková matrace Rucken UnoMe 82x50x6
Kolébková matrace Rucken UnoMe 82x50x6
Kolébková matrace Rucken UnoMe 82x50x6
Kolébková matrace Rucken UnoMe 82x50x6
Kolébková matrace Rucken UnoMe 82x50x6
Kolébková matrace Rucken UnoMe 82x50x6
Kolébková matrace Rucken UnoMe 82x50x6
82x50
90x40
805,00 Kč / ks
Sledujte Porovnat

Snadné vrácení zboží

Nakupujte a ověřte si zboží klidně doma. Během 14 dní můžete odstoupit od smlouvy bez udání důvodu.
Zobrazit podrobnosti
14dní na odstoupení od smlouvy
Nejdůležitější je vaše spokojenost s nakupováním. Produkty objednané u nás můžete vrátit do 14dní bez udání důvodu.
Bez stresu nebo obav
Díky integraci našeho obchodu s levnými reklamacemi Poczta Polska můžete koupit bez jakýchkoli stresů a obav, že vrácení zakoupeného zboží bude problematické.
Jednoduchý průvodce vraceni
Všechny vratky v našem obchodě jsou zpracovány jednoduchým průvodcem vrácení, který Vám dává možnost vrátit nám balíček zpět.

Tento produkt je k dispozici v našich obchodech

Tento produkt si můžete koupit bez online objednávky v některém z našich obchodů ve vašem okolí. Můžete zkontrolovat, zda je produkt v obchodě k dispozici.
Zkontrolujte dostupnost

Kolébková matrace Rucken UnoMe 82x50x6

UnoMeje prémiová matrace určená pro dětskou postýlku Chicco Next2Me Dream/Air/Magic. Vyrobena z antibakteriální pěny nejvyšší kvality a pěny T25.

Celá čalouněná vzácným vláknem Tencel™ v kombinaci s 3D síťovinou.

Naším cílem bylo od počátku vytvořit tu nejlepší matraci pro cestovní postýlku Chicco Next2Me. Naše matrace UnoMe zajišťuje volnou cirkulaci vzduchu, což účinně zabraňuje nadměrnému pocení během spánku.

Hlavní výhodou matrace je její pružnost a ortopedické vlastnosti. Snadno a bezpečně se přizpůsobí tvaru těla dítěte a polohám, které během spánku zaujímá. Páteř je správně a rovnoměrně podepřena po celé své délce.

Jedinečná konstrukce matrace UnoMe - oboustranná matrace

Matrace UnoMe do postýlky Chicco Next2Me je vyrobena ze dvou druhů vysoce kvalitní pěny:

  • HR 35 antibakteriální pěny s certifikací Ultra Fresh (fialová strana)

Jedná se o prémiovou pěnu s gramáží do 35 kg/m³, která je zařazena do kategorie středně tvrdé pěny H2. Pěna se v matraci nedeformuje ani po velmi dlouhém a velmi intenzivním používání a poskytuje antidekubitní efekt. Na povrchu této pěny se nevyvíjejí bakterie, plísně ani roztoči.

Pěna VitaRest® zůstává déle bez zápachu a nežádoucích mikroorganismů. Stojí za to vědět, že také nepodléhá procesu rozkladu. Díky svým vlastnostem je tato pěna doporučována fyzioterapeuty pro dětské matrace, zejména pro děti, včetně alergiků. Je zaručeno podstatně lepší proudění vzduchu než u běžné PUR pěny.

  • Hustota pěny T25 (bílá strana)

Bílá strana je mírně tužší pěna - kvalifikuje se jako H3. Dokonale stabilizuje naši matraci a zaručuje stejně dobrou odolnost proti deformaci.

Prodyšný zimně-letní potah

Potah matrace UnoMe jsme navrhli také ze dvou druhů látek:

  • Tencel™ s pravými stříbrnými vlákny

Tencel je exkluzivní antialergický úplet, který několikanásobně lépe odvádí vlhkost než bavlna. Kontroluje úroveň vlhkosti matrace a absorbuje vlhkost přímo od pokožky. Věděli jste, že Tencel absorbuje a uvolňuje do prostředí až o 50 % více vodních par než bavlna? Kromě toho se na takovém potahu množí bakterie několikanásobně pomaleji než na polyesterovém nebo bavlněném potahu. Tencel je mimořádně příjemný a měkký na dotek. Díky svým jedinečným vlastnostem vás v zimě zahřeje a v létě příjemně ochladí.

Do látky potahu je pomocí jedinečné technologie X-Static® vetkána skutečná stříbrná nit. Jedná se o přírodní antibakteriální a protiplísňový prostředek. Vlákno se při praní nevyplavuje - jako například ionty stříbra. Vlákna jsou antistatická a účinně omezují tvorbu zápachu.

  • 3D síťovina

Druhou stranou našeho potahu je fenomenální 3D síťovina, která zlepšuje odvětrávání celé matrace a díky níž matrace dokonale dýchá. Síťovina reguluje teplotu spánku, což snižuje pocení vašeho děťátka. Účinně tak snižuje počet probuzení. Tuto stranu doporučujeme používat zejména v létě, v horkých dnech nebo když má vaše dítě sklon k nadměrnému pocení. Síťka je hygienická a antialergická.

Integrovaný ventilační systém matrace Rücken UnoMe

Uvnitř matrace jsme navrhli četné větrací kanálky, které jsou integrovány do 3D provzdušňovací síťoviny potahu. To zajišťuje nerušené a volné proudění vzduchu a udržuje příjemnou teplotu během spánku vašeho děťátka. To přímo přispívá ke snížení rizika, rozvoje bakterií, plísní a roztočů.

Snadné snímání potahu

Potah lze sejmout a vyprat až na 60 stupňů. Do potahu jsme všili 360° zip, což znamená, že lze sejmout a vyprat pouze znečištěnou polovinu potahu. Zip je 100% bezpečný pro dítě a sotva znatelný, takže jsme snížili nebo zcela vyloučili riziko poškození jemné pokožky vašeho dítěte. Zip jsme navíc ukryli pod štítek značky.

Oboustranná matrace, ve skutečnosti 4 v 1

Díky dvěma různým tvrdostem pěn H2 a H3 a dvěma různým potahovým látkám si můžete vybrat optimální variantu pro své dítě. Matrace byla navržena pro cestovní postýlku Chicco Next2Me Dream/Air/Magic a dokonale do ní pasuje. Můžete ji použít i s jinými postýlkami podobných rozměrů.

Doplňující informace: V případě potřeby je možné použít i další variantu:

Rozměry:

délka: 82 cm

šířka: 50 cm

tloušťka: 6 cm

Maximální zatížení: 60 kg

Certifikáty potvrzují nejvyšší kvalitu

Názory uživatelů
Zeptat se na produkt

Pokud výše uvedený popis je pro Vás nedostatečný, zašlete nám svůj dotaz ohledně tohoto produktu. Budeme se snažit odpovědět co nejdříve.

Pole označená hvězdičkou jsou povinná
pixel