Rucken Ochrana Matrace Hydro Max 140x70cm Bílá

Rucken Ochrana Matrace Hydro Max 140x70cm Bílá
Rucken Ochrana Matrace Hydro Max 140x70cm Bílá
Rucken Ochrana Matrace Hydro Max 140x70cm Bílá
Rucken Ochrana Matrace Hydro Max 140x70cm Bílá
Rucken Ochrana Matrace Hydro Max 140x70cm Bílá
Rucken Ochrana Matrace Hydro Max 140x70cm Bílá
140x70
160x80
200x90
75x37
589,00 Kč / ks
Sledujte Porovnat

Snadné vrácení zboží

Nakupujte a ověřte si zboží klidně doma. Během 14 dní můžete odstoupit od smlouvy bez udání důvodu.
Zobrazit podrobnosti
14dní na odstoupení od smlouvy
Nejdůležitější je vaše spokojenost s nakupováním. Produkty objednané u nás můžete vrátit do 14dní bez udání důvodu.
Bez stresu nebo obav
Díky integraci našeho obchodu s levnými reklamacemi Poczta Polska můžete koupit bez jakýchkoli stresů a obav, že vrácení zakoupeného zboží bude problematické.
Jednoduchý průvodce vraceni
Všechny vratky v našem obchodě jsou zpracovány jednoduchým průvodcem vrácení, který Vám dává možnost vrátit nám balíček zpět.

Tento produkt je k dispozici v našich obchodech

Tento produkt si můžete koupit bez online objednávky v některém z našich obchodů ve vašem okolí. Můžete zkontrolovat, zda je produkt v obchodě k dispozici.
Zkontrolujte dostupnost

Chránič Rucken Hydro Max

Věděli jste, že většina chráničů matrací není prodyšná? Tím je zhoršeno odvětrávání matrace. Náš tým vyvinul chránič matrace, který je 100% prodyšný a zároveň zaručuje ochranu před vlhkostí, když dítě spí oblečené v plence.

Ochrana proti vlhkosti a větrání

Jsme si dobře vědomi toho, že ani ta nejlépe padnoucí plenka někdy nemusí stačit. Víme, že počet probuzení dítěte během spánku lze účinně snížit. Víme také, že dobrá hygiena matrace po celou dobu její životnosti je bohužel často v rozporu se správným větráním. Máme pro to řešení.

Vyvinuli jsme chránič Rücken Hydro MAX s nepropustným voskem, který nejen chrání před vlhkostí, ale také 100% dýchá společně s matrací a tělem dítěte.

Chránič Hydro MAX se aplikuje přímo na matraci a pod prostěradlo.

Jedinečná konstrukce chrániče Hydro MAX

Vrchní část chrániče Hydro MAX je vyrobena z materiálu Tencel. Jedná se o exkluzivní přírodní pleteninu, kterou používáme také k výrobě potahů. Výborně odvádí vlhkost - několikanásobně lépe než bavlna. Tencel absorbuje a uvolňuje do prostředí až o 50 % více vodních par než bavlna. Studie ukazují, že bakterie se na potazích TENCEL™ množí mnohem pomaleji než na polyesterových nebo bavlněných potazích.

Tencel je také mimořádně příjemný a měkký na dotek. Díky jedinečným vlastnostem vlákna je v chladných nocích hřejivé a v létě příjemně chladivé.

Další vrstvu tvoří polyesterové peří a celá tkanina je zespodu vyztužena polypropylenovou vrstvou, která je navíc potažena vodoodpudivým voskem. Tato konstrukce výrazně zpomaluje proces pronikání vlhkosti do matrace. Proto když má dítě na sobě jednorázovou plenu, chránič Hydro MAX ochrání matraci před promočením. Chránič Hydro MAX umožňuje udržet správnou teplotu a vlhkost pokožky během spánku. Poskytuje ochrannou bariéru proti vlhkosti, ale zároveň zajišťuje plné větrání. Zabraňuje nadměrnému pocení dítěte a odírání pokožky, pocení a snižuje počet probuzení způsobených přehřátím.

Chránič je kompatibilní nejen s matracemi Rücken. Lze jej nasadit i na jiné matrace. Snadno se připevňuje jedním jednoduchým pohybem pomocí všitých gumiček. Gumičky drží chránič matrace bezpečně na svém místě.

Potřebujete další nepromokavý chránič matrace?

Hydro MAX chrání vaše dítě před vlhkostí a matraci před promočením za předpokladu, že dítě nosí plenu. Další chrániče matrace nejsou potřeba.

Nezapomeňte, že používáním tradičního chrániče matrace negujete ventilační vlastnosti matrace a výrazně snižujete tepelný komfort dítěte, které se tak mnohem více potí.

Hydro MAX - pro ochranu, když má dítě plenky

Usíná vaše děťátko v plence? Pokud ano, chránič Hydro MAX je vše, co potřebujete, abyste zajistili, že pokožka vašeho dítěte a vnitřní strana matrace budou zcela chráněny. Pokud má dítě na sobě plenku, dochází přirozeně k menšímu znečištění, než kdyby plenku nemělo. Tím, že chránič Hydro MAX výrazně zpomaluje pronikání tekutin do matrace, zabraňuje promočení matrace a zároveň zajišťuje vynikající ventilaci matrace i dítěte. Je to ochrana velmi příjemná na dotek a šetrná k pokožce a lze ji používat i bez prostěradla.

Názory uživatelů
Zeptat se na produkt

Pokud výše uvedený popis je pro Vás nedostatečný, zašlete nám svůj dotaz ohledně tohoto produktu. Budeme se snažit odpovědět co nejdříve.

Pole označená hvězdičkou jsou povinná
pixel